Guitar Hero

GORB

New member
Dzieciaki mają grę Guitar Hero na PC. Mają do tego 2 gitary beprzewodowe (z takimi jakby donglami na USB). Zastanawia mnie, czy jak kupię jakieś Guitar Hero na PS3, to te gitary też będą działać? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
 

crimson-pirate

New member
nie beda dzialac, malo tego jak masz na PC gitary to nie kazdy gra z GH bedzie dzialac . GH 3 dziala, ale inne czesci juz nie do konca. Jest to bardzo krucha sprawa , jakbys chcial konrkety co z czym dziala to siostra mojej dziewczyny gra jest maniakiem tej rozrywki. Ma wszystkie gry na PC i bundle caly zestaw na PS3 . Jednak nic nie jest ze soba kombatybilne ps3 via PC
 

dredsons

New member
Bez reklam
Może być tak, że konsola wykryje gitarę jako zwykły kontroler i sobie nie pograsz.
 

Attachments

  • beztytuuck.jpg
    beztytuuck.jpg
    410 KB · Wyś: 114

GORB

New member
No to niezła kaszana.:cry:

Już wiem dlaczego zestaw z 1 gitarą na PS3 kosztuje 350,- zł, a na PC z 2 gitarami 150,- zł. :evil:

Dzięki za opdowiedzi!
 

veronicaZora

New member
Just an outstanding game and the most exciting I've had with any video game in many years. The game has some terrific songs that everybody. I've been striving for years to play on a actual guitar and anyone who adores animations would enjoy seeing how the band animates perfectly with the song.
 
Do góry