Gratulecje

janunio

New member
Bez reklam
Bardzo się cieszę, że jest już to forum. Miesiąc temu zobaczyłem w Warszawskim Satrurnie HDTV na Sagem 50" TLD. Były to dema Microsoftu i powaliło mnie na miejscu.Kupiłem natychmiast SAMSUNG LW46G15W LCD TFT (jedyna w sprzedaży w Polsce matryca 1080 x 1020). Kupiłem też do PC kartę DVB SkyStar 2 ( w Vobisie 249 zł) Używam softu SkyView o mam dostęp do HD1 i innych.
Sprowadziłem ze Stanów kilka filmóe w WMVHD.
Chętnie sie wymienię na inne tytuły.
Mam:
- Amazon Caves
- The Magic of Fly
- Coral Reef Adventure
- Amazon
- Star War
- Matrix
Kontakt: herod@konto.pl lub 60138 00 92

Pozdro
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmm fajnie się składa :) ja mam w wmv-hd
-Speed
-To the limit

Chętnie bym obejrzał inne tytuły
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można się uśmiechnąć

Gratulacje za portal. Ma nadzieję ,że telewizja HDTV szybko wejdzie do Polski szerzej .Jestam zaszokowanyjakościa
pozdrawiam
 

fan

New member
Przylączam się do gratulacji . Również chcę podziękować. Rzetelna informacja znacznie ograniczyła mój czas biegania.
 

Jacobsen

New member
Ja też się dołączam do gratulacji. Ogromne podziękowania dla twórcy portalu i forum. Strzał w dziesiątkę z pomysłem na HDTV. Dużo też można się dowiedzieć na AV Forums, ale to nie w naszym języku!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Dziękuje bardzo :) , mam nadzieję, że portal się będzie rozwijał, będzie przybywać recenzji i nowości.

Jeżeli ktoś jest chętny dołączyć do redakcji, (musi się oczywiście znać na rzeczy :twisted: ) to proszę zgłaszać się na maila: ar2@hdtv.com.pl
 
Do góry