Granie po sieci na PS3

ridewal

New member
Witam,mam pytanie z jaką prędkością minimalną można można komfortowo pograć w necie w PS3.Mam możliwość zainstalować neta 1mb radiowego z wieży kościelnej,uważacie że to wystarczy?.Dzięki
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jesli chodzi o 1mb po kablu, to jest ok, ale radiowka...??? hmmm... mozesz miec problemy w przypadku zlej pogody. Spytaj kogos z sasiadow, kto korzysta i bedziesz wiedzial
 

Franekk

New member
Ja mam 1mb, tylko że z "kablówki" i nie narzekam...
Ale radiowe połączenie jest niestabilne... wziałbym 2mb gdybym już mial wziąść radiówke.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
A jak z pingami? Radio ma to do siebie, że mimo całkiem ciekawej przepustowości dodaje sporego laga, co może zabić każdą grę, może poza szachami. U mnie jest 5ms "po drucie" do najbliższego serwera poza ISP. W przypadku radia jest to zwykle rząd wielkości więcej. Zwiększenie przepustowości nic tu nie zmienia.
 

asoz

New member
Ja również mam internet radiowy. Mam tam ok. 3000kbps, czyli nie tak mało.
Zastanawia mnie tylko, ile takie granie na PS3 pożera GB. Mianowicie mam tam limit do 5GB. Filmów nie ściągam, zwykłe przeglądanie stron. Czy te 5GB starczy na granie i przeglądanie www ?
 

pejotpe

New member
Bez reklam
W Erze? Przez UMTSa? Przecież to ma lagi jak cholera, może dla strumienia video nie ma znaczenia, ale do grania się nie nadaje...
 
Do góry