Gramofon SONY PS-LX100

pietras

New member
Witam, potrzebuję kupić gramofon do domowego odczytu starych płyt winylowych. Płyty są pewnie w kiepskim stanie i dlatego nie chcę wydać dużej kwoty. Odsłuch: amplituner / kolumny podłogowe STEREO. Czy taki sprzęcik jak SONY PS-LX100 będzie w miarę grał? Jest do kupienia za około 100zł.
 

robiz

New member
100 zł budżetu , to zbyt mało , nawet na coś co ma " tylko odtwarzać " płyty winylowe.
Ten Sony, dodatkowo , to nic ciekawego, dziadostwo straszne, nie polecam.

robiz,
 

pietras

New member
Nie pisałem o 100zł budżetu. Mogę wydać trochę więcej. Po prostu ten widziałem za około 100zł. Bardzo dziękuję za odpowiedzi na pytanie. Będę szukał czegoś innego.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dokładając kilkadziesiąt złotych możesz kupić coś lepszego ,np. jakiś podstawowy model Technicsa BD 20 /BD22 lub coś podobnego to zdecydowanie lepsza konstrukcja oferująca znacznie lepszy dźwięk . Dodatkową zaletą jest ,ze jak Ci się znudzi będzie go łatwiej sprzedać niż ten Sony
 

robiz

New member
Nie pisałem o 100zł budżetu. Mogę wydać trochę więcej. Po prostu ten widziałem za około 100zł. Bardzo dziękuję za odpowiedzi na pytanie. Będę szukał czegoś innego.

Jak możesz podnieść budżet, to poszukaj:
Telefunken s500/s600
TD160 i pochodne, (TD166 - tańsza wersja, TD145/146 - z automatyką ramienia,TD165)
TD 316/318/320/321

lub za 300-400 zł, jak masz minimalne umiejetnosci techniczne polecam poszukać LENCO niższy model B55 lub kultowy L75, ale to trzeba kilka stówek dołozyć.. Wdzieczna baza do róznych upgradów lub po prostu to słuchania muzy.

robiz
 
Do góry