gorący Samsungue32d4000

Yanu

New member
Witam, jestem w posiadaniu wymienionego telewizora, i zauważyłem, ze telewizor po prawej stronie (z tyłu przy wejściach multimediów) jest bardzo gorący, chwilami nie można go dotknąć w tym miejscu. Czy to normalne czy też powód do zmartwień?

generalnie to mój pierwszy telewizor LCD i jestem z niego zadowolony.
 

Yanu

New member
dziaj dzwoniłem do serwisu, i po opisaniu objawów serwisantowi, miły pan stwierdził, że nic złego się nie dzieje (w tym miejscu wg. niego znajduje się płyta główna i procesor), że dopiero jak zacznie się telewizor palić lub dymić to wtedy można mieć powody do obaw. No nic pożyjemy zobaczymy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Miałem te modele i z pewnością nie były gorące, może masz subiektywne odczucie że jest aż tak gorący ?
 

deywies

New member
Bez reklam
jak parzy to na pewno jest cos nie tak.
Wlacz go na dluzej, jak osiagnie wysoka temp. dodatkowo podgrzej go suszarka. Jesli zacznie sie cos dziac to dzwon na serwis. dokladnie tez sprawdz wszystkie funkcje tv
 

Yanu

New member
jak parzy to na pewno jest cos nie tak.
Wlacz go na dluzej, jak osiagnie wysoka temp. dodatkowo podgrzej go suszarka. Jesli zacznie sie cos dziac to dzwon na serwis. dokladnie tez sprawdz wszystkie funkcje tv


Mogę stwierdzić jedynie że jest gorący, i że wydawało mi się to dziwne. Telewizor działa czasami prawie 10 godzin (jak dzisiaj) i temperatura (ta dająca się odczuć) się nie zwiększa (mierzyłem termometrem dziecięcym i na pewno jest pow. 50 stopni C - dalej brak na nim skali :) )
Co mam rozumieć pod stwierdzeniem "sprawdź wszystkie funkcje tv"? Czy mam wejść w menu serwisowe i sprawdzić jakieś parametry? Jak tak to jak to zrobić i na co zwracać uwagę?
 

deywies

New member
Bez reklam
Nie, czy wszystkie wejścia wyjścia działają, usb.... co sie da.
Nadmierne nagrzewanie świadczy ze coś jest nie tak i w przyszłości może doprowadzić to do zgonu całkowitego tv.

Jak masz jeszcze długo gwarancje to nie przejmuj się, jak nie to bym sie przejął.
 

Yanu

New member
gwarancja jest na 5 lat (przedłużona), wejść nie sprawdzałem czy wszystkie działają. Ale zrobię to. Jak coś się zmieni i będę wiedział coś więcej to napisze na forum ku wiadomości innych.
Dziękuję za odpowiedzi.
 
Do góry