Głośniki Tonsil Fenix a Onkyo SK770

Mam pytanie. W tej chwili posiadam głośniki do kina***domowego Tonsil Fenix ok 15 letnie. Glośniki te jednak są w opłakanym stanie i renowacja ich kosztowała by mnie ok 750zł. Znalazłem na olx zestaw glośników do kina Onkyo SK770 w stanie idealnym przywiezione z USA za 550zł i stąd moje pytanie. Ma ktoś może doświadczenie z tymi głośnikami? Warto zamienić za Fenix? Glośniki onkyo są do amplitunera 7.1 a ja mam 5.1 ale myślę że wystarczyło by nie podpiąć 2 głośników. Bardzo mnie interesuje też jak te Onkyo bedą grały w stereo.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli się nie mylę to ta osoba sprzedawała te głośniki z amplitunerem Onkyo na znanym serwisie aukcyjnym z tym że amplituner był podobno spalony
Ogólnie słabe są te głośniki ,a w stereo będzie jeszcze słabiej

Jeżeli mógłbym coś doradzić ,nie kupuj takich głośników sprzedaj swoje Tonsile za ile możesz za 800-900zł kupisz kolumny podstawkowe, które jakością dźwięku zdeklasują Fenixy i Onkyo razem wzięte - oczywiście mówimy o konfiguracji stereo
 
Dokładnie to ten zestaw. A jakie głośniki 5.1 są godne polecenia w cenie do 1000zł? Tak jak napisalem zależy mi też na stereo.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
W robieniu hałasu to wszystkie będą dobre - jeśli nie masz dużych wymagań to kup ale wszystko zależy czego oczekujesz ?
Do 1k słabo na dobre monitory choć i tak będą o wiele lepsze do stereo niż w/w zestawy.
Może poszukaj coś z używek w dobrym stanie ?
Warto też posłuchać przed zakupem co byś się nie zdziwił....
 
Do góry