Głośniki pod telewizor, do 400zl

geforc

New member
Witam, panowie mam telewizor Panasonica, ale jakość głośników jest słaba... jak to w każdym TV. Poszukuję więc głośników do powieszenia na ścianie, albo dwie takie kolumny nie za duże, albo taka listwa głośnikowa pozioma do 100cm. Pilota mieć nie musi, ustawię stałą głośność a regulować będę telewizorem. Podłączenie przez wejście słuchawkowe. Basów trzęsących meblami też nie chcę, ważniejsza jest jakość dźwięku... Wiem że 400zł to nie majątek za głosniki, ale chce tylko coś lepszego niż to co mam wbudowane...
 

mors111

Active member
Bez reklam
Koniecznie bez subwoofera bo nie mam miejsca już.... Miniwieża odpada.

A takie coś ?

Głośniki Soundbar BLAUPUNKT LS175 Bluetooth 120W (4855486430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

pewnie to lepsze niż sam TV , ale jeśli szukasz po taniości to masz :

Soundbar PANASONIC SC-HTB8EG-K, Soundbary - Media Markt

Panasonica to kompletu z TV

nie wiem jak to gra , ale powinno być lepiej niż z płaskich TV

brat ma jakiegoś Philipsa TV z wbudowanym subwooferem ( :shock: , ciężko to nazwać subem bo basik ma jakieś 5-6cm , ale jak do TV całkiem ładnie gra )
 

geforc

New member
Nie muszę mieć do kompletu, byle by lepiej grały.

A na oko porównując dane techniczne, co byś wybrał? panasonic czy blaupunkt ?
 

pierwszyy

Member
jakiś czas temu szukałem głośników do tv w podobnej cenie i wybrałem to co mam w stopce, czyli MC-SHF56U (wtedy ~280zł). Głośniki grają świetnie i myślę, że to lepszy wybór od soundbarów...
przykładowe podobne głośniki 2.0 komputerowe aktywne

Głośniki Modecom MC-HF60 drewno 60W RMS RADOM (5232183884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Głosniki Genius SP-HF2020 2.0 60W drewno *OD RĘKI* (5548244132) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
GŁOŚNIKI 2.0 STEREO EDIFIER R1600TIII 60W RMS MDF (5194635849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

Disto

New member
Bez reklam
Nie pchaj się w tanie soundbary bez suba. To nie ma prawa dobrze zagrać.
Zdecydowanie jakieś w miarę dobre [duże/lub z subem]] gł. komputerowe z regulacją tonów.
Suba na pewno gdzieś upchniesz np. w kącie za firanką, pod stolikiem...
 

shados

New member
Kiedyś stałem przed podobnym dylematem i kupiłem zestaw Edifier 2.1 S330D. Wiem, że to nie do końca to czego szukasz, ale jako przykład dobrej poprawy jakości dźwięku świetnie się nadaje,
 
Do góry