Głośniki 2.1 do LED TV

shados

New member
Witajcie,
Pomóżcie mi proszę w wyborze niedrogiego zestawu głośników 2.1 (cena ok 250-300 zł).
Ostatnio u kolegi zobaczyłem taki zestaw (logitech) podłączony do tv gdy oglądał kanały na kablówce i naprawdę byłem pod wrażeniem, mimo iż głośniki wcale nie najwyższej półki. A że oglądam dużo filmów (głównie z dysku) to chciałbym poprawić trochę dźwięk i dodać mu głębi podczas oglądania na TV (samsung 40d6500). Nie jestem audiofilem więc myślę, że zestaw 2.1 jak dla mnie będzie wystarczający (podłączone będą bezpośrednio do tv lub dekodera kablówki).

Zaznaczę jeszcze, że głośniki będą stały obok TV na stoliku, na którym nie ma już za wiele miejsca więc fajnie by było gdyby kolumienki nie zajmowały zbyt wiele przestrzeni. Odległość podczas oglądania od tv to ok 2-2.5m.

Przeglądając internet znalazłem w tej cenie takie zestawy (z przykładowymi opisami):
  • Microlab FC330
  • Altec Lansing VS4621
  • LOGITECH Z523
  • EDIFIER E3350
  • MODECOM MC-MHF60

Jeszcze przy okazji jedno pytanie: czy przy takim niskim budżecie można znaleźć głośniki z wejściem optycznym?

Bardzo będę Wam wdzięczny za pomoc w temacie - zdaję sobie sprawę, że wielu powie że to tylko piszczałki nie sprzęt. Uszanujcie moje wymagania i możliwości. Każda konstruktywna uwaga i pomoc będzie mile widziana.
 

tyklo

New member
Kurcze fajnie by było gdybyś sie chwile wstrzymał i odłożyl jeszcze troszke pieniążkow,szkoda by było żebyś za jakiś czas żałował.Wstrzymaj się chwilke,pośledz forum a chłopaki napewno coś Ci fajnego znajdą.pozdr
 

shados

New member
Soundbar byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem, ale kwestia "poczekać, dozbierać" w moim przypadku przeciągnie się na lata - za miesiąc się żenię, później myślenie o większym mieszkaniu więc obawiam się, że na razie muszę w ten sposób to rozwiązać.
 
Do góry