Głośnik soundbar Sennheiser Ambeo zyskuje wsparcie dla formatu Sony „360 Reality Audio”

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Głośnik soundbar Sennheiser Ambeo zyskuje wsparcie dla formatu Sony „360 Reality Audio”

m-sennheiserambeo360.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]Oprócz formatów dźwięku 3D Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X, soundbar Sennheiser obsługuje teraz nowy format muzyczny Sony „360 Reality Audio”. [/FONT]
[FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]Muzyka przestrzenna[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania układowego, wysokiej klasy soundbar firmy Sennheiser rozszerzył obsługę formatów audio opartych na obiektach. Dźwięk oparty na obiektach może zapewnić bardziej wciągające wrażenia słuchowe. - „360 Reality Audio to nowe doświadczenie muzyczne, które wykorzystuje opartą na obiektach technologię 360 Spatial Sound firmy Sony. Poszczególne dźwięki, takie jak wokale, chorus, fortepian, gitara, bas, a nawet dźwięki publiczności na żywo, można umieścić w sferycznym polu dźwiękowym 360 , dając artystom i twórcom nowy sposób wyrażania swojej kreatywności.
[/FONT]

[FONT=&quot]Słuchacze mogą zanurzyć się w polu dźwięku dokładnie tak, jak tego chcieli artyści i twórcy, a zawartość muzyczną utworzoną w tym nowym formacie można wygodnie odtwarzać za pośrednictwem kompatybilnych serwisów strumieniowego przesyłania muzyki ”, firmy powiedziały. Soundbar Sennheiser Ambeo obsługuje również Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X. Te trzy formaty są używane głównie w filmach i serialach telewizyjnych, chociaż Atmos zyskuje również na popularności w muzyce i grach.
[/FONT]

[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]
Użyj wbudowanego Chromecasta

Firmy wyjaśniły, że użytkownik może uzyskać dostęp do muzyki w formacie 360 ​​Reality Audio za pośrednictwem wbudowanej funkcji Chromecast w soundbarze Ambeo. Nugs.net jest teraz obsługiwany. Deezer i Tidal współpracują również z Sony, aby wspierać 360 Reality Audio, chociaż nie jest jasne, czy obecnie obsługują go przez Chromecasta. Sennheiser powiedział, że „oczekuje się, że pojawią się dodatkowe usługi i treści”
flatpanelshd
[/FONT]
 

immo11

New member
Właśnie zastanawiam się nad kupnem. W związku z remontem salonu i brakiem możliwości ustawienia kina domowego chciałbym zainwestować w soundbara. Z tego co się orientowałem jest to chyba najlepsza opcja, chyba, że polecasz coś innego. Przy okazji nie wiesz czy maja w planach wypuszczenie jakiegoś II modelu bo ten już ma 3 lata? Pozdrawiam
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
IMO to była największa porażka Audio Show 2019. Też czekałem, by usłyszeć jak gra jedna z najdroższych "belek" i faktycznie opadła mi szczęka, tylko nie w tę stronę...
Wiadomo, że sporo zależy od pomieszenia, szczególnie w przypadku soundbarów. Dlatego chodziłem po całej sali, by złapać własciwy punkt w nadziei, że stoję w złym miejscu. Niestety.

Testy w prasie, zachwyty w internecie i opinie sprzedawców to jedno. Lepiej posłuchaj przed zakupem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widocznie słuchaliśmy innych pokazów.
R e w e l a c j a - tak było na targach w Berlinie ( jak jeszcze targi działały)
Słuchałem też inne osoby - opinie na żywo po wyjściu z sali kinowej były zachwycające i entuzjastyczne.
 
Do góry