Globalny Ambiilight i ... super sprawa (video)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips wprowadza na rynek nową aplikację, która pozwala kontrolować kolor lamp LED Hue i zsynchronizować całość z Ambilightem telewizora.

huemain_b_95669.jpg


Philips zintegrował technologię lamp Hue LED Philipsa z technologią Ambilight telewizorów. Aktualizacja jest zgodna ze wszystkimi telewizorami posiadającymi Ambilight i podłączonymi do sieci bezprzewodowej (modele od 2011 r).

System zapewnia połączenie między telewizorem i żarówkami LED umieszczonymi w tym samym pomieszczeniu. Dzięki aplikacji można wskazać lokalizację każdej żarówki i efekt Ambilightu zostanie przedłużony z telewizora do każdego urządznia. Całość to rodzaj terapii kolorami z globalnego oświetlenia.
elevations.jpg

Wraz z Hue Ambilight, Philips ogłosił również nowy telewizor z technologią Ambilight na wszystkich czterech stron dzięki 94 diodom LED ułożonym wzdłuż ram.

[youtube]R-0Beb7i7Sk#at[/youtube]


image2.png

image3.png

image4.png

image5.png

image6.png

Toengel@Alex
 

kacperhq

New member
Mam u siebie 3 żarówki Hue i 4 lampy LivingColors jak zjadę na weekend do domu to nie omieszkam sprawdzić efektu :) szkoda jedynie że wymaga to dodatkowego udziału telefonu, przydał by się moduł ZigBee w telewizorze albo chociaż gdyby TV komunikował się z bezpośrednio z hubem a nie przez aplikacje .
 

strzala

Member
Znalazłem informację, że koszt jednej żarówki to ok. 250zł. Chcąc uzyskać sterowanie przez WI-FI trzeba zakupić specjalny zestaw startowy składający się z 3 żarówek i specjalnego mostka za ok. 820zł. Hahaha, kilka takich żarówek i będzie koszt drugiego telewizora.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Znalazłem informację, że koszt jednej żarówki to ok. 250zł. Chcąc uzyskać sterowanie przez WI-FI trzeba zakupić specjalny zestaw startowy składający się z 3 żarówek i specjalnego mostka za ok. 820zł. Hahaha, kilka takich żarówek i będzie koszt drugiego telewizora.

Masz rację, ale wolę te żarówki niż drugi tv.
 
Do góry