Gdzie sa plazmy LG 50PK550 /750

robiz

New member
Cześć

Ma ktoś z Was wiedzę , czy dostepne są jeszcze te modele plazm LG PK550 / 750. Z tego co widzę to można jeszcze dorwać PK350 oraz oczywiście tegoroczną PV350.

Oczywiście myślę o polskim rynku, bo powiem szczerze nie patrzyłem nigdzie za granicą.

robiz
 

bigxlx

New member
Cześć

Ma ktoś z Was wiedzę , czy dostepne są jeszcze te modele plazm LG PK550 / 750. Z tego co widzę to można jeszcze dorwać PK350 oraz oczywiście tegoroczną PV350.

Oczywiście myślę o polskim rynku, bo powiem szczerze nie patrzyłem nigdzie za granicą.

robiz

A dlaczego nie 2011?
 

robiz

New member
W PK550 były 3 gniazda hdmi w aktualnym PV350 sa dwa, a PK750 ma niepowtarzalny design. Jeden z ładniejszych "kineskopów" na rynku.
Podobny design ma tearz seria 3D, chyba PZ , no ale trójwymiar to mnie jeszce teraz nie interesuje, mało materiałow do wyswietlania.

robiz
 

cactusek

New member
Bez reklam
Przecież pk550 to nie jest odpowiednikiem pv350. To bym model wyższy i sporo droższy. Pv350 kupisz za 2150zł a PK550 kosztował kilkaset złotych wiecej. Odpowiednikiem z zeszłego roku jest pk350 i w niczym nie jest lepszy od pv350.
 

robiz

New member
Fakt, PK550 był wyższym modelem niż aktualny PV350. Natomiast ten PK550 nie ma aktualnie odpowiednika. Wszytkie wyższe modele są teraz 3D, taka moda.
A materiałów jak na lekarstwo do oglądania.

robiz
 

bigxlx

New member
Fakt, PK550 był wyższym modelem niż aktualny PV350. Natomiast ten PK550 nie ma aktualnie odpowiednika. Wszytkie wyższe modele są teraz 3D, taka moda.
A materiałów jak na lekarstwo do oglądania.

robiz

Nie boj sie 3D (oczywiscie jesli odrobine wyzsza kwota Ciebie nie odstrasza) te wszystkie sprzety wyswietlaja 2D rowniez super i wcale nie musisz sie stresowac 3D - a co wazniejsze jesli TV LG jest 3D to odbija sie znaczaco na 2D poniewaz zbudowany jest na lepszej matrycy z szybszym gaszenie i krotsza persystencja etc.

Jesli lubiles wyglad PK750 to kupuj PZ750 (oczywiscie jesli odrobine wyzsza kwota Ciebie nie odstrasza)
 

robiz

New member
I chyba tak trzeba będzie zrobić , zainteresować się tymi PZ 550 lub PZ 750. Może faktycznie to 3D to tylko taki dodatek, modny i na czasie , a brać pod uwagę wielkość i inne ważne cechy.
Jakoś większego wyboru nie ma chyba, Samsungi jakoś mi nie leżą a Panasonic to przerost ceny nad treścią i są szpetne.
 
Do góry