Gdzie obecnie korzystnie Onkyo TX-NR 609 ?

HafteTir

New member
Witam

Gdzie obecnie korzystnie (w dobrej cenie) mozna kupic NOWY czarny Onkyo TX-NR 609 ? Model coraz mniej dostępny bo wszedł 616. Z polskiej dystrubucji lub z prywatnego importu ale jakiś solidny sklep który obsłuży gwarancję 3 letnią. Prosze o info w tym wątku lub na: arturo89a - malpa - tlen.pl
 

Ethar

New member
Na Twoim miejscu brałbym od BlackNinja, bo wątpie żebyś gdzieś znalazł lepsze ceny.
I co najważniejsze mimo dobrych cen to cały czas sprzęt z polskiej dystrybucji, czyli z polską gwarancją i instrukcją użytkownika.
Sam kupiłem u niego swój amplituner i mogę Ci z czystym sumieniem polecić go jako sprzedawcę.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A cena Blackninji nie odpowiadała Ci? Myślę że nówki taniej nie znajdziesz. Chyba że ktoś będzie sprzedawał używkę jeszcze na gwarancji? Ile masz kasy na ten ampli?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HafteTir

New member
Polska to taki dziwny kraj. Drozyzna niesamowita. Przypominam ze jak wchodził ONKYO 616 to 609 mozna było kupić w USA nawet za 400 USD. W Polsce na początku 2012 amli z gwarancją EIC mozna było kupić najtaniej za 2000 zł, a z prywatnego importu za 1800 zł. Zaznaczam też ze waluty potaniały ostatnio o 10%. Po prostu szukam rozsądnych cen
 

HafteTir

New member
Rozumiem ze gwarancja EIC polska na ten ampli wynosi obecnie 2 lata ale mozna wykupic na ich stronie "DODATKOWA OPIEKA POGWARANCYJNA" Ktos wie ile ona kosztuje dla 609? Dodatkowy rok, dwa, trzy?


-------------------------------------
Nie wiem co robić. Moge kupić w dobrej cenie na aukcjach Denona 1912 z 3letnią gwarancją, ale zdaje mi się ze ten onkyo bedzie chyba lepszy
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jak ja brałem moje Onkyo to gwarancja była na 2 lata, a na stronie EIC można było za darmo przedłużyć gwarancję do 3 lat rejestrując sprzęt. Na koniec rejestracji wyskakuje certyfikat który możesz wydrukować lub zapisać w formie PDF. Zarówno 609 jak i 1912 to dobre ampli z których będziesz zadowolony. Może Denon ciut lepszy w stereo, ale to kwestia gustu i doboru kolumn.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry