Gdzie kupie najtaniej kolumny?

adudu

New member
Witam! Mam zamiar kupić kolumny Fyne F502
Znam cenę katalogową, ale wiem że sklepy dają często rabaty
Polecacie kogoś gdzie mógłbym w tej sprawie zapytać?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Przestań z takimi pytaniami !
Jak.chcesz kupić to pisz dzwoń tam gdzie je sprzedają ....
Tutaj to pisz do Blackninja - poda cenki na te skrzynki.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Przestań z takimi pytaniami !
Jak.chcesz kupić to pisz dzwoń tam gdzie je sprzedają ....
Tutaj to pisz do Blackninja - poda cenki na te skrzynki.

Pytanie jak najbardziej zasadne ,jedyne co mogę szczególnie zalecić to NIE ZDAWAĆ SIĘ NA CENY PROPONOWANE NA TYM FORUM .Odnośnie osoby którą tak bardzo polecacie ,nie chcę być niemiły zwłaszcza w tym szczególnym dniu jakim jest Wigilia ,próbowałem ze wzmacniaczem dostałem taką ofertę ....że szkoda słów .Aby było jeszcze ciekawiej to chodziło o wzmacniacz który został wycofany ze sprzedaży (zastąpiony nowszym modelem)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może źle trafiłeś. Nie na wszystkie produkty pewnie mogą dać dobrą cenę. W jednymi handlują bardziej z inny mniej to przecież oczywiste. A z wyprzedawanymi klockami to różnie bywa. Kiedyś pisałem do blackninja o gramofon i cena była dość wysoka. Był to wyprzedawany model. Przyczyn tego może być wiele. Kupiłem u Nich sporo. Na szybko myśląc ze 3 wzmacniacze, 2 cedeki, gramofon + pre, kino (ampli + kolumny), sub i sporo kabli i pewnie coś jeszcze. Ceny były dobre. Były to klocki z aktualnej oferty. Pewnie jak bym się uparł gdzieś bym "stówkę" urwał, ale nie zawsze chodzi tylko o to żeby kupić jak najtaniej. Wolny rynek każdy kupuje gdzie chce.
 

werf

Active member
Bez reklam
Pytanie jak najbardziej zasadne ,jedyne co mogę szczególnie zalecić to NIE ZDAWAĆ SIĘ NA CENY PROPONOWANE NA TYM FORUM .Odnośnie osoby którą tak bardzo polecacie ,nie chcę być niemiły zwłaszcza w tym szczególnym dniu jakim jest Wigilia ,próbowałem ze wzmacniaczem dostałem taką ofertę ....że szkoda słów .Aby było jeszcze ciekawiej to chodziło o wzmacniacz który został wycofany ze sprzedaży (zastąpiony nowszym modelem)

Ni jak nie mogę się z Tobą zgodzić. Kupiłem parę kg różnych skrzynek dla siebie i kilku znajomych od Blacka i z czystym sumieniem mogę go polecić rzetelność kupiecka na najwyższym poziomie.
Z drugiej strony wszystkiego nie można mieć najtaniej, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęt, który wypadł z oferty.
 
Do góry