FV - Duży problem. PS51E6500

cirek

New member
Cześć.
Mam u siebie dość dziwny problem z FV. Otóż, starałem się aktualizować na bieżąco FV, nie zawsze online. W rezultacie na kompie nazbierało mi się kilka FV a zainstalowany na TV to 001042.0 co ciekawe, że na oficjalnej stronie Samsunga ostatnia wersja to 1036.0 z 2014.01.22. Jestem na 100% pewien, że przed ostatnia miała nr 1041.2 Serwis twierdzi że wkradł się błąd "czynnik ludzki" ktoś coś poknocił na serwerach i trzeba czekać na kolejną wersję a mój obecny FV pasuje i nic się nie dzieje. A co z TV? wolno działający Smart Hub, wyszukiwarka Search nie działa, wywala połączenie z routerem.
Jakie macie u siebie zainstalowane FV i jak zrobić downgrade do niższej wersji?*********
PS51E6500 taki mam tv.
 

and2000

New member
Mam ver.42.0 i wydaje się wszystko ok. Nie zauważyłem zmiany prędkości SmartHuba, search działa. TV- ten sam model. Pozostaje chyba poczekać
 

cirek

New member
czyli co? Samsung coś naknocił z aktualizacją. Jeśli upgrade FV będzie tak jak do tej pory (co numer wyżej) to potrwa to kilka ładnych lat. Zdążę zmienić TV.
 

hornas

New member
Od kilku dni mam problem z TV ps51e6500 jak w temacie. Chodzi o kartę sieciową. Zarówno przy podłączeniu na kablu jak przy wifi mam komunikat "Połączono z siecią, ale nie z Internetem". Nie ma znaczenia czy pomijam router, czy podłączam internet przez tel komórkowy. Za każdym razem jest to samo.
 

waszek_rmc

New member
U mnie na najnowszym firmware 2000.5 podobnie... Nie wiem co mnie podkusiło. W ogóle nie wykrywa wifi. Ma ktos jakiś pomysl? Jak zrobić factory reset?
 
Do góry