Fujitsu Slim Mobile Express DVB-T brak obrazu

Volcom

New member
hej,

zakupiłem kartę Fujitsu Slim Mobile Express DVB-T ale zdaje się, że jest tylko z obsługą MHEG-5

http://pl.fujitsu.com/Resources/29/1017158887.jpg

znajduje 1 kanał TVN ale niestety brak obrazu i dzwięku, w instrukcji jest tylko i wyłącznie info o możliwości nagrywania z kompresją MPEG-2 ale zdaje się, że tuner dekoduje tylko MHEG-5

ehhh, mało informacji na sieci i teraz pytanko, czy jest jakiś sposób abym odpalił TVN na tej karcie oraz co oznacza dla mnie ta wtopa, MHEG-5 nie ma i nie będzie w Warszawie?

dzięki za pomoc
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Mało informacji i dlatego kupiłeś???
Tym MHEG-5 to nie zawracaj sobie teraz głowy. Lepiej sprawdz czy to MPEG-2 czy MPEG-4.
Nie sprawdzaj na tej maleńkiej antenie w zestawie. Tylko podłącz się pod silny i pewny sygnał.
To na początek.
 

Volcom

New member
hmm

ten caly mheg tyczy sie tylko dekodowania teletextu w UK, może problem tkwi w kodekach?

ponoć karta dekoduje MPEG-2 oraz MPEG-4

na tej małej antence znajduje mi TVN i wskazuje jakość 98-100% tylko brak obrazu...

jakiś programik polecasz? coś w zastępstwie tej aplikacji Fujitsu TV
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
ten caly mheg tyczy sie tylko dekodowania teletextu w UK, może problem tkwi w kodekach?

ponoć karta dekoduje MPEG-2 oraz MPEG-4

na tej małej antence znajduje mi TVN i wskazuje jakość 98-100% tylko brak obrazu...

jakiś programik polecasz? coś w zastępstwie tej aplikacji Fujitsu TV

Dalej proponuje że pierwszy krok to lepsza antena. Oczywiście jeśli to MPEG-4.
Potem softem można się bawić. Mocny sygnał to podstawa. Inaczej możesz marnować czas.
Dopiero potem można próbować małe antenki.
 
Do góry