Fototest Sony KDL-32V2000

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
kdl-40v2000_headonhd_im.jpg


  • Telewizor LCD BRAVIA 32" z serii V
  • Obsługa technologii HD
  • Wbudowany tuner telewizji cyfrowej
  • Zaawansowany panel LCD S-PVA
  • Podświetlenie WCG-CCFL i filtr barw
Fototest:

1. HDTV Pioneer demo

(klik) Mysza
(klik) Mysza kąt
(klik) Miś
(klik) Miś kąt
(klik) Stragan
(klik) Stragan kąt
(klik) Pomidory
(klik) Pomidory kąt
(klik) Zmrok
(klik) Zmrok kąt

2. DVD - eruo

(klik) Maska
(klik) Maska kąt
(klik) Chata
(klik) Chata kąt

3. DVD - komponent
(klik) Maska
(klik) Maska kąt
(klik) Chata
(klik) Chata kąt

4. DVD - HDMI

(klik) Maska
(klik) Maska kąt
(klik) Chata
(klik) Chata kąt

6. HDTV 1080i
(klik) HDTV euro
(klik) HDTV euro kąt
(klik) HDTV komponent
(klik) HDTV komponent kąt
(klik) HDTV HDMI
(klik) HDTV HDMI kąt

7. HDTV 720 p

(klik) HDTV euro
(klik) HDTV komponent
(klik) HDTV HDMI


UWAGI: Telewizor jako jedyny dotychczas nie chciał współpracować z tunerem QualiTV w rozdzielczości 1080i poprzez złącze HDMI
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Objawy są dziwne ponieważ obraz skalowany do takiej rozdzielczości czyli do 1080i telewizor wyświetla poprawnie, wg mnie najgorszy jest stosunek Sony Polska, ponieważ nawet nie kwapili się na jakąś rzeczową konwersację podczas rozmowy tel.
 

JAREK

New member
Sony i rzeczowa konwersacja

wg mnie najgorszy jest stosunek Sony Polska, ponieważ nawet nie kwapili się na jakąś rzeczową konwersację podczas rozmowy tel.
To niestety nic nowego. Już się z tym spotkałem. W nowo otwartym salonie FIRMOWYM Sony prosiłem o zademonstrowanie PS2 na najnowszym LCD.
Jak facet zaczął podłączać konsolkę pod LCD to moja 14-letnia córka popłakała
się ze śmiechu /i chyba troszeczkę popuściła/. Moja szczęka o mało co nie rozwaliła posadzki jak zobaczyłem "obraz" na LCD - jedna wielka KATASTROFA.
Na jakiekolwiek pytania DLACZEGO !!! to takie badziewie otrzymywałem bliżej niezrozumiałe odpowiedzi /było coś nawet o niekorzystnych warunkach atmosferycznych:rolleyes:/ Byłem jedynym klientem w tym salonie. Kubusiów od Sony było kilku i tylko jeden z nich coś gaworzył, natomiast reszta zachowywała się tak jakby ich to kompletnie nie interesowało - tak jakby oni tylko sprzątali.
Ale salon na Ursynowie w W-wie piękny - mówię o design. Nic dziwnego, że zrezygnowałem z PS2. Morał z tego taki - im większy koncern /w Polsce/, tym bardziej olewają klienta. Pracownikom wydaje się, że jak pracują dla takiego potentata to już sam ten fakt upoważnia ich do lekceważenia potencjalnego klienta. Może gdybym przyszedł w celu zakupu LCD, zamiast PS2 to klimat byłby inny.Pozdrawiam.
 

pavlik

New member
zastanawiam sie włąsnie nad kupnem tego modelu oraz podłączeniem "n-ki". Czy fakt nie działania qualitv przy 1080i nie koliduje tutaj? jakie macie opinie na temat tego lcd ewentualnie czy polecacie coś w zamian? używałem dotąd tv firmy sony nigdy mnie nie zawiodły i dlatego chce kontynuować markę...

z góry dzięki za info..

p
 

Holt_

New member
Bez reklam
pavlik napisał:
zastanawiam sie włąsnie nad kupnem tego modelu oraz podłączeniem "n-ki". Czy fakt nie działania qualitv przy 1080i nie koliduje tutaj?

p

http://**********.com/index.php?showuser=3281

bo mówiła tak:

"Sony Bravia 32V2000- połączenie z n-box: HDMI(MRS 1,5m)/komponent(MRS 1m).
Ampli Denon AVR 1705 - połączenie z n-box: spdif.

Video po HDMI na kanałach SD - dużo lepsze niż w C+.
Video po HDMI na kanałach HD - b. dobre ale chyba trochę gorsze niż po komponencie.
Video po komponencie na kanałach SD - gorsze niż po HDMI!!!
Audio bardzo dobre bez żadnych zacięć przy każdym z połączeń!!!

Antena po C+ 90 cm, konwerter TWIN "INVERTO".
Sygnał: siła 80 - 100%, jakość 100%"


zapytałem:

"nie masz problemów z odbiorem HD z n-boxa w 1080i??? Bo wcześniej były zgłaszane takie uwagi co do Bravii 32V2000?"



odpowiedział:

"Absolutnie nie!!
Właśnie tylko w 1080i obraz jest najlepszy, przede wszystkim stabilny."
 

kazik.ucho

New member
Kurde, design tych telewizorów bardzo mi się podoba. Ale nigdzie nie moge zobaczeć jak otwarzają kablówkę. To że po HDMI i komponencie jest ok to wcale mnie nie dziwi. We wszystkich sklepach, gdzie stoją jakieś LCD, jakość soniaków na PAL'u jest żenująca. Tu też ten test został milcząco pominiety:( Naprawdę tak fatalnie grają? Pozdrawiam.
 
Do góry