Fliper na PS3!

Masta_J

Active member
Bez reklam
Na prawdziwych stołach też czasami dzieją się takie rzeczy, bila swoje waży a do tego potrafi być dobrze rozpędzona - potrafi wtedy i zagiąć łapkę i się do niej niejako przykleić - wszystko zależy od tego, w którym momencie uderzenia łapka się z nią zetknie i pewnie jeszcze od 15 innych czynników takich jak grawitacja itd. :D

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Grałem na wielu prawdziwych fliperach i w zen pinball niekiedy dzieją się rzeczy jakich nie widziałem na żadnym innym, a reakcja bili wydawała mi się nienaturalna.
 

ps_user

New member
Bez reklam
yarcoos napisał:
...nie probowalem.

Jeszcze jedno; w innych fliperach stracona z boku bile mozna bylo "wybic" spowrotem na stol unoszac jednego flipa i kopiac w stol od dolu w odpowiednim momencie oczywiscie. To mi to za cholerke nie wychodzi...
Znowu mi skilla brakuje? ;)
Da się to zrobić ;) Swoją drogą nie wiedziałem o takim tricku, ale jak przeczytałem to się uparłem i na stole Tesla, udało się bile wybić :) kwestia timingu.
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że można regulować siłę wybicia bili na starcie. Umożliwia to analogowy IKS. Na tesli np. można w ten sposób trafić Skill shot a to zawsze dodatkowe punkty :)
 

ps_user

New member
Bez reklam
No, ale nie zawsze są te guziory oprogramowane w każdej grze :) I nie jest to takie oczywiste dla wszystkich, a szczególnie dla laikow ;) przyjmuję że piszesz tylko w swoim imieniu.
 

nolf

New member
Witam

Mam jedno pytanie - po sciągnięciu gry grałem na Eldorado, na drugi dzień zainstalowałem łatkę (chyba 1.02) i na Eldorado w czasie gry nie pokazuje mi aktualnego wyniku. Dopiero po zakończeniu rozgrywki (utracie ostatniej kuli) pokazuje się podsumowujący wynik. Odpaliłem inny stół i tam było wszystko ok. Czy możesz coś wyłączyłem przez przypadek lub muszę coś włączyć?? Prosze o pomoc jeśli ktoś miał podobny kłopot.

Pozdrawiam serdecznie
Michał
 

dienekes' shade

New member
Witaj.

O ile mnie pamięć nie myli, wyświetlacze można ukryć/ wywołać strzałkami D-Pad' a. Którymi dokładnie, nie pomnę, ale miałem ten sam problem z tym stołem i strzałki przyszły mi z pomocą ;) .

Daj znać, czy zadziałało.
 

nolf

New member
Dzięki za podpowiedz. Aktualnie do 15:00 siedzę w pracy ale zaraz po powrocie przetestuję i napiszę co i jak :) Przyznam, że niemiłosiernie mnie to wczoraj irytowało jak grałem nie znając aktualnego wyniku a poszukiwania w setings i ustawieniach stołu nie przynosiły rezultatu :)
 

supmario

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jedną z gałek potrząsasz stołem a drugą (chyba prawą) góra/dół zmniejszasz/zwiększasz wyświetlacz a prawo/lewo ustawiasz jego położenie.
 

nolf

New member
Faktycznie jak mówi przedmówca - zależy to od ustawień ale góra dół standardowo R3 zmieniamy rozmiar tablicy wyników a lewo-prawo zmieniamy jej położenie na stole. Można ustawić również na L3 lub strzałkach D-Pada. :) Dziękuję za podpowiedz i mam jeszcze jedno pytanie:

Czy może ktoś podać linka do dokładnego opisu stołów z tej gry bo to co jest na stronie producenta i w samej grze szczerze mówiąc nic mi nie mówi - np nie mam zielonego pojęcia jak zwiększyć wartość uderzeń w bumpery i nigdzie nie znalazłem tej informacji - chodzi mi konkretnie o stół eldorado. Może ktoś kto gra już dobrze i zna poszczególne stoły napisał by kilka zdań co i jak. Napewno ułatwi to zabawę początkującym, bo dopiero dobra znajomość rozwiązań na stole pozwala na w pełni przyjemną zabawę :)
 
Do góry