finał ligi mistrzów w 3d

pantomima

Banned
A ja nie ogladam wcale :p baluje dzis w Ministry of Sound Club :d Olewam niemiecki finał , uciekam od Lewandowskiego i splendoru jaki po nim splywa ! , za to od jutra skupiam sie na French Open - Roland Garros startuje :D
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Ja będę oglądać w 5D. Będzie padać deszcz i wiać zimny wiatr, a w powietrzu da się wyczuć zapach rzucanych rac.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
pytanie dotyczyło 3d i 2d a o technologi przyszłości w zaciszu domowym opowiedz szerzej zakładając inny temat .
 

bourbon

New member
Bez reklam
Jako, że od niedawna posiadam TV 3D, to z niecierpliwością czekam na mecz w TVP HD w tej właśnie wersji - okulary już czekają ;)
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
No i wyszło na to, że pierwsza połowa obejrzana w 3D, a druga w 2D bo... zebrało się 12 osób i zabrakło okularów :D
Co do 3D w TVP HD i moim LG... ogólnie jakość dobra, ale...
1. w ujęciach na trybuny widać zbyt wysoką kompresję,
2. ujęcia z niektórych kamer wydawały się w ogóle nie być pokazywane w 3D,
3. przerywnik w postaci piłki-gwiazdy Ligi Mistrzów w wersji 3D był dokuczliwy,
4. rozdzielczość w ujęciach z planu ogólnego na pasywnym 3D jednak trochę za mała - postacie piłkarzy są w takim planie dość małe i pasywne paski są niestety wyraźnie widoczne,
5. transmisja (przynajmniej pierwszej połowy) odbyła się bez zakłóceń i problemów (ja te z ME),
6. dźwięk DD 5.1 wzorcowy, ale żeby lepiej poczuć efekt stadionu musiałem nieco ściszyć kanał centralny żeby wyciszyć spikerów.
To tyle moich spostrzeżeń pomeczowych.
 
Do góry