Filmy z napisami przez DLNA

uki1985

New member
Witam,

Przeszukałem forum i wszędzie są jakieś szczątkowe odpowiedzi, ale żadna z nich nie zawiera informacji których potrzebuję. Chodzi mi o odtwarzanie przez DLNA filmów z napisami z zewnętrznych plików (bez transkodowania). Do tej pory skompletowałem następujący sprzęt:

TV: Philips 42PFL6007k/12 (który zawiódł moje nadzieje jeśli chodzi o obsługę multimediów)
Ampli: Denon AVR 2307
Odtwarzacz: ???

Za znaki zapytania proszę wstawiać jakieś sugestie. Głównie chodzi mi o wypowiedzi osób które taki sprzęt mają i korzystają z odtwarzania filmów z napisami przez DLNA. Może to być odtwarzacz multimedialny (raczej preferowany ze względu na niższe ceny), htpc, cokolwiek co spełni warunek: odtwarzanie plików udostępnionych na innym komputerze przez DLNA wraz z zewnętrznymi napisami oraz bez transkodowania ze strony serwera (żeby można było przewijać). Mile widziany wbudowany klient torrent. Proszę też o nie pisanie mądrości typu "wujek Google Ci pomoże" bo siedzę nad tematem od ponad tygodnia i specyfikacje producenta mam głęboko w poważaniu bo na TV już się przejechałem. Chcę jakiejś odpowiedzi od osób faktycznie używających takiego sprzętu w trym konkretnie celu.

Jeśli chodzi o podłączenia to ??? hdmi do ampli i z ampli wyjściem hdmi out na TV jako display (bo do niczego innego się nie nadaje:))

Bardzo proszę o pomoc bo zaczynam być w głębokiej desperacji:)

Aha i najważniejsze: jak najtaniej!!!! :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry