Ferguson Ariva @Link TT + splitter (ServerWireLink) NC+. Czy zatrybi?

piechu

Member
Bez reklam
Witam.

Krótkie pytanie. Otóż mój ojczulek chce wymienić tuner NC+ PVR Box 250GB HD na Fergusona Ariva @Link TT. Zalezy mu na tym aby tuner miał złącze component bo podczas ostatniej burzy popaliło mu wejścia HDMI w tv. Używa splittera ServerWireLink i 4 kart.
Pytanie czy ktioś używa takiego połączenia i orientuje się czy taka konfiguracja zatrybi?

Dodam, że kontaktowałem się z producentem i dystrybutorem splitera i oni zasugerowali kupno tunera nie opartego na Linuxie gdyż te wg nich bywają problematyczne w użytkowaniu ze spluterem i doradzili kupno innych modeli niehybrydowych z serii Ariva lecz te niestety nei mają wyjścia component.

Z kolei sprzedawca @link TT stwierdził, że bezproblemowo ten tuner powinien zadziałać w tej konfiguracji.
 

Lemil

Banned
Czy to zadziała to zależy od tego jaka jest karta. Jak to jest karta stara z Cyfry, to wszystko powinno działać, a jak jest nowa karta z NC+ czy ze starej N, to nie będzie. Problem polega na tym, że nowe karty NC+ są parowane ze sprzętem i nie działają ze splitterami. Ale w tej kwestii to ja nie znam się za bardzo.
 
Do góry