Felix Baumgarter pokonał jeszcze jeden rekord... oglądalności

xroma

New member
stratosfeathedjt1-1350295558.jpg


Felix Baumgartner może nie złamał rekordu Joe Kittingera czasu swobodnego spadania, lecz oprócz rekordów, do najwyższego w historii, najdłuższy skok na odległość i najszybszy spadek prędkości w dół, wyczyn oglądało osiem milionów użytkowników YouTube w tym samym czasie. Mimo że witryna nie ujawnia dokładnych statystyk, liczba ta jest najwyraźniej wyższa. Pobił nawet inaugurację prezydenta Obamy.

[youtube]FHtvDA0W34I[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

przemo73

New member
Bez reklam
Fakt, facet zrobił coś wielkiego! Mam pełen podziw dla niego. Jednak jeszcze większy szacunek należy się dla Joe Kittingera. W latach 60tych przy ówczesnej technice zrobił jak dla mnie rzecz trudniejszą.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wariat jest :) ale szacun pelen ja co prawda mam za soba 7 skokow spadachronowych ale moje skoki przy tym to pikus :)
Lolek
 

Gie

Member
Bez reklam
Gdyby nie przełożono startu z wtorku pewnie rekord oglądalności nie byłby tak wyśrubowany jak w niedzielę. Cóż za zbieg okoliczności. :)
 

graphia

New member
Wspaniały drogi nikomu nie potrzebny skok (ponoć wojsku on po nic i Nasa też nie wiadomo po co). O stratosferze wie się już tak dużo.... ale marketingowy majstersztyk :)
 
Do góry