Farba na sufit Flugger flutex 2s płytki czarny

bolej1

Member
Witam. Kupiłem farbe flugger flutex 2s Czarny che nia pomolawac sufit w pokoju z projektorem.
Zrobiłem próbkę na scianie, jestem trochę rozczarowany ze czarny nie jest az tak głęboki.
Sa na rynku różne czarne pigmenty. Zastanawiam się czy kombinować i ja doczerniac. Moze ma ktoś doświadcza z ta farba?
 

bolej1

Member
Tak antytefleksyjna. Mam takie oświetlenie na szynoprzewodach, profile aluminiowe pomalowane proszkowo. Różnica głębi czarnego jest bardzo duża. Ktoś z kolegów na forum może nie malował?
 

lotr

Klub HDTV.com.pl
VIP
W Tikurili masz farby z bardzo głębokimi matami i czerń czarną jak smoła, w ich salonach można to zobaczyć
 

Henry

Active member
Bez reklam
Potwierdzam, że Tikkurilla świetnie się sprawdza na suficie, kolor czarny jest czarny.
Natomiast widziałem u Noisy'ego zwykłą czarną ze Śnieżki (o ile dobrze pamiętam) ale nanoszoną natryskowo, to dopiero robi robotę.

Jeśli więc miałbyś możliwość zlecenia komuś malowania natryskowo dobrym sprzętem, to nie zastanawiaj się, warte każdej złotówki, dużo ważniejsze niż nawet sama farba.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja na konkurencyjnym forum robiłem test sześciu farb czarnych. Są tam także zdjęcia plus krótki opis. Tikkurilla wygrała. Na szybko nie pamiętam gdzie to było.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy coś będzie widać.
5c95645c4fc42fd11d240c5530531ef8.jpg
a8942b4c5c5fb6c4110179bc4d0f94ca.jpg
0244a8ab0228f767b1315d00c43c8d99.jpg
 

bolej1

Member
Zaznaczasz adres strony internetowej z forum kopiujesz i wklejasz tutaj w posta. Chciałbym się przyjrzeć zdjęcia "z bliska"
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
W Tapatalk tego nie zrobię. Może później wrzucę jak będę miał laptopa odpalonego. Ale wyżej podałem co to za forum i tytuł wątka.
 
Do góry