EURO 2008 w HD za darmo !!!

ernane

New member
prezent roku;) mam nadzieje ze przed euro samsung hd bedzie za 99zł albo nawet za 1zł. Euro to doskonaly czas na walke miedzy platformami o klientow, i znow posypia sie rekordy uzytkownikow i o to chodzi ;)
 

lepp

New member
Bez reklam
Tylko niech moduły HD udostepnią to od razu się zdecyduję. Nie potrzebuję nowego pudełka pod telewizorem.
 

Lech

New member
Bez reklam
lepp napisał:
Tylko niech moduły HD udostepnią to od razu się zdecyduję. Nie potrzebuję nowego pudełka pod telewizorem.

Popieram moduł HD potrzebny od zaraz. Teraz mam C+, ale jestem na wypowiedzeniu. Poważnie zastanawiam się nad CP, który żwawo idzie do przodu z ofertą, przy czym ma umiarkowany apetyt na kasę w porównaniu z Nką i Cyfrą . Moim zdaniem na dzisiaj najlepszym rozwiązaniem jest pakiet CP z HBO za 78PLN plus multipakiet C+HD za 45PLN [obecnie w promocji za 22PLN]. Oczywiście wszystko na jednym dekoderze i pod warunkiem dostępu modułu - jak wyżej.
 

bluray

Banned
Moduły nie zapewniają szczelności antypirackiej.
Więc zapomnijcie bo piractwo to same straty dla platformy.

Do PREMIERE HD zapisało się tylko 120 tyś abonentów.
Bo mają moduły.
 

lepp

New member
Bez reklam
Moduły już były tylko, że do SD. Co do Premiere to na zachodzie nie ma takiego dużego piractwa jak u nas, ludziom się nie chce w to bawić dla paru euro. Własnie jeśli nie zrobią własnego modułu zacznie się kombinowanie jak to obejśc. Przynajmniej z mojej strony. Nie wyobrażam sobie w domu 2 lub 3 dekoderów,
 

WuMike

New member
Bez reklam
^^ Podzielam Twoje zdanie. Gdyby CP zdecydowal sie wypuscic modul HD, w maju najpozniej kupilbym set top boxa klasy Fergusona 8900, multiplex Canal+HD oraz pakiet z Polsatem Sport HD (HBO na razie nie jest mi potrzebne do szczescia - jak popracuja nad swoim repertuarem w HD wtedy pomysle).
 

bluray

Banned
zachodzie nie ma takiego dużego piractwa jak u nas, ludziom się nie chce w to bawić dla paru euro.
Mam zupełnie inna wiedzę w tym temacie.

Zapytajmy więc forumowiczów mieszkających w BR, GB czy wreszcie w Irlandii jak tam to wygląda.
U nas to wiem jak to wygląda:
moduły, moduły, moduły.

Nie ma takiej możliwości aby na niemiecko językowym rynku ( ok 100mln luda), na HD zapisało się 110 tyś chętnych.
http://www.satkurier.pl/news/39723/premiere-110-tys-abonentow-hd.html
Od września 2007 przybyło zaledwie 20 tys. abonentów Premiere HD, co można uznać za śmieszny wynik.
 
Do góry