Ergo Hestia

tasman01

New member
witam zakupiłem dodatkowe ubezpieczenie w w/w towarzystwie w 2008 roku a teraz zepsuł mi się samsung LE40A615 jako ze było to ubezpieczenie rozszerzone to obejmowało usterki mechaniczne.
lecz schody zaczęły się gdy zadzwonili do mnie ze telewizor jest nie do naprawy i proponują mi 2 modele
Sony KDL-40EX500
LG42LV3550
niestety ja nie chce innego tv jak samsung a skoro mojego juz nie produkują to niech dadzą jakiś inny ale o zbliżonych parametrach.
dodam ze ja zapłaciłem za tv 3000 zł a oni mi proponują za 2300 zł
czy ktoś miał podobny problem
 

pro_fill

New member
Bez reklam
nie wiem dlaczego się roztrząsasz?
3 lata temu dałeś 3 tys. za TV - ciekawe gdyby był sprawny, ile byś za niego dostał?
jestem pewien, że ten za 2,3 tys. będzie bardziej zaawansowany technologicznie i mniej prądożerny, niż to co miałeś.

bierz co dają, sprzedaj i kup sobie to co chcesz ;-)
 

tasman01

New member
nie chodzi o cenę tylko ze ja kupiłem samsunga a oni chcą wcisnąć mi LG czy Sony
pan na infolini powiedział ze w ubezpieczeniu jest ze telewizor o podobnych parametrach a marka to nie parametr.
więc mówię zeby dał mi merca a ja mu oddam opla z takim silnikiem jak w mercu i podobnym wyposażeniu bo przecież marka to nie parametr powiedział ze zadzwoni jutro.
w ogóle to był nie miły i niesympatyczny.
powiedziałem ze gówno mnie obchodzi czy to parametr czy nie skoro kupiłem samsunga to maja mi oddać samsunga albo zwrot kasy tym bardziej ze ubezpieczenie mnie kosztowało prawie 1/3 ceny
jestem zwolennikiem tej marki i jestem do niej przywiązany.
to powiedział ze nie ma 40' tv samsunga o podobnych parametrach kretyn jeden.

zadzwonili i podali 3 modele do wyboru

SAMSUNG UE40D5000
SONY KDL40EX500
LG 42LV3550

pytanie do was forumowicze który tv wybrać?
cena nie gra roli bo dostaje go na gwarancji...
 
Ostatnia edycja:
Do góry