Epson TW 700 czy Panasonic PT AX 200E ???

python636

New member
Witam wszystkich .
Zamierzam nabyc projektorek w cenie 3000 - 4000 PLN po analizie wielu wątków na tym myśle najbardziej rzeczowym forum jakie znalazłem w sieci wybór pada na Epsona TW 700 i Panasonic PT-AX200E .
Moze ktos juz posiada cos takiego i podsunie jakies spostrzezenia i rady a moze polecicie cos jeszcze innego ??? Na tą chwilę kompletnie nie jestem zdecydowany jaki sprzecik kupić, będę go używał w połaczeniu z PS3, Cyfra+ oraz DVD.
Pomocy :)
Z góry dzikuję za podpowiedzi.
 

python636

New member
Smartek napisał:
Byłem przed podobnym wyborem. Ostatecznie Epsona w ogóle nie brałem pod uwagę i wziąłem AX200 ;-).

Smartek mozesz cos blizej napisac na temat Twojego wyboru, czym sie kierowałes i jak sie sprwuje teraz Twoje cacko ??
Dzieki za pomoc z góry.
 

Smartek

New member
Do wyboru nakłoniły mnie wszechobecne, pochlebne opinie o Panasach + jego popularność. W "finale" zostały AX200 i Sanyo z5. Zakończyło się na rzucie monetą i wypadł Panas.
Na razie wyświecił 136h, wczoraj patrzyłem...
Jestem w nim zakochany ;-).

W podpisie masz link do mojej galerii.
 

tomek67

New member
Smartek napisał:
Do wyboru nakłoniły mnie wszechobecne, pochlebne opinie o Panasach + jego popularność.
AX100 miał powszechnie bardzo kiepskie opinie.
Większość egzemplarzy psuła się po kilkuset godzinach.

Tak swoją drogą to jestem niepocieszony,
że teraz tak drożeje elektronika.
Mój Epson TW680 kosztuje teraz w sklepach
niemalże tyle co półtora roku temu.
Jak go kupowałem to byłem przekonany,
że w 2009 roku porządny Full HD będzie kosztować
poniżej 4 tys.
 

python636

New member
No właśnie nie jest to chyba dobry okres na zakup elektroniki ale co zrobić za fanaberie trzeba płacić . Dlatego chce maksymalnie duzo opini przeczytać zanim dokonam wyboru.
Może ktoś jeszcze coś doradzi ??
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
python636 napisał:
Witam wszystkich .
Zamierzam nabyc projektorek w cenie 3000 - 4000 PLN po analizie wielu wątków na tym myśle najbardziej rzeczowym forum jakie znalazłem w sieci wybór pada na Epsona TW 700 i Panasonic PT-AX200E .
Moze ktos juz posiada cos takiego i podsunie jakies spostrzezenia i rady a moze polecicie cos jeszcze innego ??? Na tą chwilę kompletnie nie jestem zdecydowany jaki sprzecik kupić, będę go używał w połaczeniu z PS3, Cyfra+ oraz DVD.
Pomocy :)
Z góry dzikuję za podpowiedzi.

poszukaj po ofertach w uk-mozna dostac mitsubishi hc5500 za 915 funtów,czyli jakieś 4,5 tyś
 

python636

New member
Jak najlepiej sprawdzić projektor po zakupie i po podłączeniu czy jest wolny od wad i martwych pikseli ,amoże zwrócić uwagę na coś jeszcze ???
 
Do góry