Epson EH-TW5200 czy BenQ W1070+

yogsoncd

New member
Witam wszystkich,

Chciałem was prosić o porównanie dwóch projektorów. Który z nich byłby najlepszy do kina domowego do sypialni (gdzie raczej coś ogląda się wieczorem).

Epson EH-TW5200
BenQ W1070+

Wiem ze to są dwie różne technologie tu mamy 3LCD a tu DLP.
Widziałem na żywo jak świeci Epson EH-TW5200 ale niestety nie miałem okazji zobaczyć
BenQ W1070+
Stąd moje pytanie o porównanie.
 

naju

New member
hej jesli bede pomocny to napisze ze sa testy na internecie porownujące 3ccd do dlp wlasnie na przykladzie epsona 5200 welug mnie jesli wolisz barwe zmęczonego kina wybierz optoma hd ,gt benq w a jesli lubisz zniekształcone piszczące kolory to epson jesli widzisz tęczę w benq optomie acerze to nadal pozostaje ci epson

ostatnio testowalem optoma hd25 i przyznam ze teczy nie widziałem

ale patrząc na film Xmen 1 klasa zobaczyłem straszne mrowienie obrazu i to mnie lekko rozczarowało ( tak to jest porównujac obraz z plazma )

powodzenia ale ja mimo wad wybrał bym dlp z kołem obrazu x6
 

lll

New member
hej jesli bede pomocny to napisze ze sa testy na internecie porownujące 3ccd do dlp wlasnie na przykladzie epsona 5200 welug mnie jesli wolisz barwe zmęczonego kina wybierz optoma hd ,gt benq w a jesli lubisz zniekształcone piszczące kolory to epson jesli widzisz tęczę w benq optomie acerze to nadal pozostaje ci epson

Być może to całkiem przydatny wpis, ale - między innymi przez brak znaków interpunkcyjnych - osobiście niewiele z niego rozumiem, szkoda.
 
Do góry