EPG w LG LA

xicil

New member
Po zakupie telewizora z serii LA660S bardzo się zawiodłem znajdującym się w nim EPG. Otóż owa funkcja nie znajduje się jakby "nad" obrazem z np. lekką przeźroczystością po bokach, nie ma także podglądu obrazu w mini okienku (jak to jest w ekranie głównym SMART albo w przeglądarce internetowej). Baa, nie ma nawet dźwięku oglądanego programu. Słowem, chcąc sobie przejrzeć listę programów na różnych kanałach, jesteśmy zmuszeni całkowicie przestać oglądać telewizję.
Nigdy nie widziałem tak porażkowego EPG, zawsze ta funkcja posiadała albo podgląd w okienku, albo była overlay'em, albo chociaż był dźwięk... w LG nie ma nic.

Dla jasności, mówię o tym EPG: (link nieklikalny, wiadomo czemu) agdlab.pl/i/a/p/56088ac3-d7b6b0d1-5/LG.55LA860V-93.jpg
Wiem że jest jeszcze info o aktualnym programie na dole, gdzie można przeglądać pojedynczo inne kanały i następne programy, oraz wiem o małej liście kanałów z bieżącym programem po lewej stronie (działającej w funkcji overlay"). Jednakże najbardziej czytelna duża tabelka posiada wspomniane przeze mnie wady.

W najnowszej aktualizacji 04.22.11 nic się nie zmieniło. Czy jest na to jakieś lekarstwo?
 
Do góry