Ekran ADEO gdzie kupić i jaki model

RwVision

New member
Witam

Powoli zabieram się do zmiany ekranu z powierzchnią grey (Obecnie max white 1.1). Jako, że firma Adeo pojawia się we wszystkich postach najczęściej w superlatywach, wydaje się najpewniejszym wyborem.

Obecnie posiadam Elite Screen Saker Tension – SKT120XHW, jednak nie dało się do niego dostać innej powierzchni projekcyjnej, a sprzęt udało mi się zakupić w dużo niższej cenie.

Powiedzcie mi, czy ekrany adeo bez napinaczy naprawdę trzymają dość proste bordery nawet po dłuższym czasie, oraz gdzie najlepiej szukać ofert z ich ekranami?
Większość sklepów internetowych pokazuje różne ceny, parę na krzyż tych samych modeli, a interesuje mnie także dostosowanie ekranu do potrzeb.

Szukałbym ekranu elektrycznie rozwjanego, materiał grey Reference 0.9., rozmiar min 120" max 135", a pas rozbiegowy 20-25cm.
 

Ultro

New member
cze, ja kupiłem tutaj https://wizualizer.pl/ ,bez napinaczy elektryk RF grey gain chyba 0,9. Pamiętaj że ekrany sa robione na zamówienie i możesz wybrać np. border górny mniejszy i co za tym idzie ekran jest tańszy ( u mnie cos 200 zeta) zależy co komu potrzeba. Ja mam ekran chyba ze 3 lata i jest wszystko ok, a przerobiłem 5 chyba,od najtańszych droższe i adeo został. Powodzenia
 

RwVision

New member
Wielkie dzięki - jeżeli po 3 latach jest ok, to nie mam więcej pytań.
To nie ty przypadkiem opisywałeś właśnie 5 ekranów ze zdjęciami, gdzie adeo został?

Może ktoś jeszcze jakieś inne portale poleci?

Czekam na sprzedaż 2 obecnych ekranów i będę gotów zamawiać nowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry