EISA 2019-2020 dla Philips 55Oled804 tytułem - Best Buy

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
EISA 2019-2020 dla Philips 55Oled804 tytułem - Best Buy.

Philips_55OLED804_web-1024x731.jpg


Firma Philips podnosi swoją poprzeczkę na temat obrazu OLED i stylistykę.
Telewizor w przystępnej cenie. Sercem jakości jest nowy procesor P5 marki, nowa konstrukcja zapewnia poprawę szczegółów cieni i obsługi kolorów - ten model 55 cali jest znakomitym urządzeniem z natywnymi źródłami HDR (obsługa formatu obejmuje zarówno HDR10 + jak i Dolby Vision), podczas gdy Perfect Natural Reality wprowadza HDR do dowolnego źródła. Do tego ekskluzywne oświetlenie Ambilight firmy Philips i uzyskasz bardziej wciągające wrażenia. Dekodowanie dźwięku Dolby Atmos i bogaty w treści inteligentny system Android TV sprawia, że masz telewizor, który najlepiej wyraża stosunek jakości do ceny.
EISA-Award-Philips-55OLED804-300x162.png

Eisa
 

janunio

New member
Bez reklam
Już model 803 zasłużył na taką opinię.
Brak mi we wszystkich OLED-ach pilotów z podświetlaną klawiaturą pilota. Skoro OLED TV preferuje oglądanie video w całkowitych ciemnościach ( doskonałą reprodukcja czerni ) to manipulacja pilotem bez podświetlenia jest trudna. Typowe: dyspozycja [pauza] wymaga wcześniejszego włączenia źródła światła.


Ten defekt w TV premium powinien być listowany jako wada. Mój C8000 ma taką funkcjonalność i często z tego korzystam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie pilot jest intuicyjny, więc szybko się uczysz na pamięć obsługi.
Wówczas daje radę.
Ale podświetlenie klawiatury by się przydało.
Kiedyś w wysokich modelach - było.
 

janunio

New member
Bez reklam
KIKI, masz jak zawsze rację. Temat intuicyjny pilot wymaga poważnych badań. Niestety PHILIPS zmienia co "sezon" położenie klawiszy. Obecnie w seriach 2019 zabrakło np. [info], który pozwał na podgląd wartości strumienia/bitrate przy NETFLIX. Wtedy wiem ( zmienny LTE na wsi) co mogę oczekiwać na ekranie.


Moim zdaniem And The Winner is: pilot POLSAT dla EVOBOX (ADB). Podobny w koncepcji do N-ki TURGO PVR. Brzydki ale właśnie intuicyjność - rozmieszczenie i kształt klawiszy to top. Opanowałem w ciemno jednego dnia !
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bardziej mnie zabolała obsługa obrazu, która pojawiła się podobnie jak w Samsungu z drugiego planu. Czyli musisz wejść w menu odnaleźć obsługę obrazu i dopiero regulować.
 

janunio

New member
Bez reklam
Racja. Piszesz o klawiszu "narzędziowym". Daje możliwość podglądu obrazu. To b. wygodne. I dlatego do dziś używam 4-letniego pilota.
 
Do góry