EH-TW5650 zielone plamy, problem

locos

New member
Witam jak w tytule - projektor na czarnym tle wyświetla 3 zielone plamki, które mnie mocno zastanawiają. Projektor nowy (7 miesięcy, wyświetlone ok 400h), zamontowany na suficie.

tak to wygląda
y9oz1mxwv4iz.png


Pytanie - odesłać na gwarancje czy jest jakieś inne rozwiązanie?

Z góry dziękuje za pomoc !
 

locos

New member
Te plamy wyglądają trochę jak refleksy światła.Wycierałeś optykę?

nic nie wycieralem, nie czyscilem, bylo ok i pewnego razu wyskoczyly takie plamki. mowiac optyke masz na mysli soczewke dostepna od frontu ? dopoki jest na gwarancji to nie zamierzam nic grzebac w srodku. myslalem ze moze jakis kurz to jest i sobie dziwnie usiadl skoro projektor zamocowany do gory nogami...
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Spróbuj wytrzeć ściereczką z mikrofibry soczewkę.Możliwe że są to pyłki na optyce bo epson niestety zasysa lekko powietrze również tym otworem.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Szkoda myślałem że wyczyszczenie pomoże.Ja mam przebarwienia białego w różowy na 1/3 ekranu i jakoś nie mogę się zebrać na serwis.Pozdrawiam.
 

buldoggg

Member
Bez reklam
przeszkadza ci to podczas normalnego oglądania filmów ? jeżeli nie to zostaw to i oddasz na gwarancje pod koniec gwarancji.

ja posiadam eh-tw5300 od około 2,5 roki i mam 530h wyświecenia :) ale oglądam na nim tylko filmy warte 120" :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry