Dzień dobry :)

Jaculka

New member
Wczoraj dołączyłem do użytkowników forum.Poszukuję nowego telewizora do pokoju i mam nadzieję,że korzystając z Waszej pomocy i doświadczenia uda się coś wybrać :-D
 

Jaculka

New member
Podaj jak najwięcej informacji - to otrzymasz szeroką ofertę.
Super :) Bardzo dziękuję :) Czytałem Twoje wpisy i propozycje przy innych zapytaniach.Śledziłem perypetie Strażaka z jego testami i wymianami..;)I niestety chyba dość mocno się wkręciłem.. Zapaliłem się jakiś czas temu na Panasonica TX-50DX750 którego widziałem na testach w MM.Ale jak już pisałem w innym poście..zniknął.Gdzieś się tam pojawił za ponad 5 tys.Jak widziałem w MM za 4,2 tys to nie zapłacę teraz 5 tys.Byłem niedawno w ME i tam sprzedawca bardzo mnie namawiał na LG 55 UH 6507..ale się jakoś nie zdecydowałem.Siedzi mi w głowie ten Panas..Generalnie szukam czegoś na kilka lat..50-55 cali..4K..100-120Hz (oglądam dużo sportu) z możliwością nagrywania na Usb i myślę 3-4 gniazda HDMI.Ważna sprawa estetyczna...nie może być czarny ;)Przedział cenowy jaki sobie założyłem to max 4-4,5 tys.Minimalnie w górę,czy w dół także wchodzi w grę.Będzie wisiał na ścianie w pokoju i oglądany od 1,75 m do ok.4 metrów. Jeżeli coś możesz zaproponować to chętnie przeczytam.
 
Do góry