DYLEMAT-TCL 98P745 czy 85 cali

allidan

New member
Witam, tak jak w temacie mam dylemat czy wybrać 98 cali czy lepsze parametry tv, prosiłbym o pomoc

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 27M
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? WISIEĆ
6. Jak słońce świeci w pokoju? z boku, z lewej strony mam okno
8. Co chcemy, aby telewizor posiadał ? Wysoka jasność, dobre odwzorowanie kolorów, czarny na wysokim poziomie, dobry efekt HDR.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? tuner tv sat, , konsola x box , Tv naziemna,
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? kino domowe 5.1,blu-ray, konsola
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-4h
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? TAK(nie zależy mi)
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, XBOX
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 98 cali ,biorę pod uwagę 85
19. Preferencje co do marki ? TCL, oraz inne marki
20. Czy telewizor ma mieć 3D ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 9000-14000 zł
22. Przeznaczenie tv: głównie filmy, kino domowe, Netflix,
23.odległość od tv -4,5m
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz najlepszy w klasie
Tcl 85c845 za ,9399 zł z pełnym pakietem gratisów dodatkowo
Z montażem, z dostawą.
Kiedy planujesz zakup ,?
Gdzie mieszkasz ?
 

fazer58

Member
Bez reklam
Korzystając z okazji, może ja pozwolę sobie na dwa słowa do Kiki. Fajne promki są w sieci właśnie na TCL 98P745 98". Jak to wygląda aktualnie u Was w sklepie?
 

szczur333

New member
nie chce zakladac nowego tematu
planuje przejscie z 86UM7600PLA (modelowo to chyba 2020) na wiekszy - TCL 98P745 w ratach 0 ostatnio wychodził w media 8900 (i czekam na taka promocje)
nie jestem wybredny - liczy sie tylko jakosc obrazu - wazne zeby nie była gorsza niz ten LG - jesli bedzie gorsza to jeszcze poczekam (bo na tego drozszego 98 jednak 17k nie chcialbym wydawac)


AUDIO/SYSTEM nie ma dla mnie zadnego znaczenia bo uzywam TV jako monitora do zwyklego komputera HTPC bo jednak wole windowsa
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są osobne tematy. Mam tego gada. Założenie było takie same, nie może być gorszy od poprzedniego, a z poprzedniego byłem zadowolony, więc?
Jak zaczniesz podbijać pod oledy, to nie tędy droga. Za te pieniądze, ja jestem zadowolony.
Gdybyś kupował, to zwróć uwagę, czy ma clouing, bo u niektórych się zdarza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej bardzo dobry i udany model . Jest dla członków forum 98P745 za 8899 zł i to dodatkowo z pełnym pakietem gratisów plus montaż i dostawa.
Kiedy planujesz zakup ?
 
Do góry