Dylemat - tańsze czy droższe?

conci

New member
Witam,
Mam mały dylemat co do kina domowego. Zdecydowałem się na kupno LCD Samsunga 32m87b + N + kino domowe. Początkowo chciałem kupić jakiś tańszy zestaw (800-900zł) ale trochę poczytałem i zrezygnowałem z takiego zakupu.
W chwili obecnej zastanawiam się co będzie lepiej zrobić. Czy kupić troszeczkę droższy zestaw (Pionier DSC-363, musze mieć małe głośniki), czy może na razie kupić sam odtwarzacz DVD (np. Pionier DV 400 ) a za jakieś pół roku jak się kaski naskłada dokupić do niego amplituner wraz z głośnikami?
Która opcja według was będzie lepsza z mojego punktu widzenia?
Kina będę używał głównie do oglądania N-ki, dvd, radio i czasami jakaś muzyczka.

Pozdrawiam
Kuba
 

timbot

New member
Bez reklam
skoro myslales o tym pionku, to pewnie czytales juz ten watek, w ktorym jak najbardziej chwala tego pionka:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14270

a tak postawione pytanie jest ciezkie - co znaczy ze musisz miec male glosniki? ze nawet jesli bys za jakis czas dokupil amplituner to i tak bys zamontowal malutkie glosniki? zreszta jak kupisz wzmacniacz to pewnie przynajmniej 100 watow na kanal i grzechem byloby nie podlaczyc do niego duzych glosnikow... jesli tak, to nie ma to sensu, lepiej pozostac przy tym zestawie. oczywiscie kazdy ci powie ze oddzielny duzy zestaw jest o niebo lepszy, ale....
jesli nie sluchasz zbyt wiele muzyki stereo, a glownie kino domowe, to mozesz sie obejsc takim zestawem pionka.
sens kupowac jest amplituner tylko jesli podlaczysz do niego porzadne (=raczej duze) kolumny, czyli przede wszystkim pelnowymiarowe fronty...
roznica w kosztach jest znaczaca, musisz sie sam zastanowic czy czekar az rok "bez zadnych przyjemnosci"....
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
conci od siebie mogę napisac że naprawdę lepiej dozbieraj trochę kaski i kup kino składając je z oddzielnych ;elementów;.Sam kilkakrotnie zmieniałem zespolone zestawy kina i zawsze czegoś mi brakowało.Plastyki nigdy nie będą porównywalne z ;prawdziwymi; kolumnami, a ustawienia w zespolonym nie będą porównywalne z ustawieniami amplitunera.Wydałem tylko niepotrzebnie kasę , ale na swoich błędach nauczyłem się aby nie ulegac reklamie różnych marketów.Dziś jest duży wybór kolumn i wszelkiego sprzętu więc możesz wybrac gabarytowo i jakościowo, a SZANOWNE grono ekspertów na tym FORUM pomoże Ci w odpowiednim doborze sprzętu audiovideo.
 

conci

New member
Dzięki za podpowiedzi, skłaniam się do zakupu zestawu składanego. Czy odtwarzacz DVD Pioneer DV 400 to dobry wybór?

Pozdrawiam
Kuba
 

Topik27

New member
Posiadam wyżej wymieniony model jest naprwdę ok, zarówno obraz jak i dziwięk, usb działa bardzo dobrze. model godny polecenia oczywiście przy budżecie ok. 450zł.

pozdr.
 
Do góry