Dylemat przy wyborze Philipsa, seria 7 czy 8?

jmccc

New member
Cześć! Czy Waszym zdaniem dopłata około 500 złotych do wyższego modelu ma sens?
Rozważam dwa modele Philipsa 43PUS7805 oraz 43PUS8535. Czy warto dopłacać do serii 8? Czy oba modele mają problemy z matrycami🙂?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz właśnie opis i doświadczenia użytkownika w poprzednim wątku.
Zdecydowanie Seria 8535 !
Wymienił 7 na 8 - i wreszcie jest zadowolony !
 

Petru23

Banned
Cześć! Czy Waszym zdaniem dopłata około 500 złotych do wyższego modelu ma sens?
Rozważam dwa modele Philipsa 43PUS7805 oraz 43PUS8535. Czy warto dopłacać do serii 8? Czy oba modele mają problemy z matrycami��?

To zależy, w którym wątku chcesz później wylewać żale. Jeśli w najpopularniejszym na forum to bierz pus8535 ;)

Poczekaj na modele 2021, może philips coś z nimi zrobił, że będą ok.

@kiki, o tych doświadczeniach mówisz?
http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/147293-philips-pus8535-ustawienia-obrazu-257.html

Ew niech właśnie Kiki Ci ogarnie egz, który będzie nadawał się do ogladania. Sprawdzi i ustawi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy sprawdzić przy kalibracji , przed wysyłką aby cieszyć się dobrą jakością .
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak nie chcesz czekać na nowe modele na 2021 rok, to kup raczej telewizor u Kikiego, on ci sprawdzi przed wysyłką i poustawia, bo jak widzisz, jest mnustwo wadliwych egzemplarzy. Ja sam czekam z kupnem 43" na nowe modele.
 

12jojko

Banned
Ja miałem 43PUS8505, w zasadzie jeszcze mam, bo dopiero w środę/czwartek kurier go zabierze i będę czekał na decyzję sklepu co do zwrotu pieniędzy. Powiem tak, po kalibracji gra fajnie, jeśli liczysz na dobre HDR, to nie jest telewziro dla ciebie, ale za to Dolby Vision na Netflix gra bardzo fajnie. Niestety ja na swoim egzemplarzu po najnowszej aktualizacji miałem problemy z nadmiarem koloru zielonego, trzeba było się mocno nagimnastykować, żeby obraz nadawał się do oglądania. Reklamowałem 3 razy, za każdym razem dostawałem z wadą fabryczną podświetlenia, więc uważaj, gdzie kupujesz tv, bo sklepy lubią tasować i mają gdzieś klienta. Osobiście zszargalem wiele nerwów przy tym tv, codziennie grzebalem w ustawieniach, żeby mieć dobry obraz (pomogły zagraniczne fora), więc lepiej od razu kupić z kalibracją i mieć jeden kłopot z głowy.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ja po swojej przygodzie z philipsem też już nigdy nie kupię bez kalibracji. 2 miesiące zabawy z ustawianiem... dramat... A najlepsze że Philips wie o tym i niby już niedługo mam być oprogramowanie które to naprawi, ale czy będzie i czy naprawi to już inna bajka...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich członków forum kalibracja jest gratis, więc nie ma się co stresować !. Bardzo dobry telewizor ten 43PUS8535 !
 
Do góry