Dwa telewizory, budżet około 13 do 14k

Podpucha

New member
Witam :)

Jako że szukam dwóch telewizorów nie wiem czy jest sens wypisywać wszystkich parametrów pomieszczeń.

Telewizor dla rodziców musiałby zastąpić już leciwego Samsunga 55" D8000. Co najważniejsze to by był szybki na nim głownie jest piłka nożna, wszystkie możliwe kanały sportowe wykupione w NC+. Rozmiar nie mniejszy niż 55". Myślałem nad Samsungiem Q90r.

Telewizor dla mnie to już typowo pod PS4 pro i na pewno ps5, katowany dość często i długo. Aktualnie wisi na ścianie 46" philips, także leciwy. Często oglądany Netflix plus jakieś tam filmy z dysku w bardzo dobrej jakości więc miło by było jakby bez problemu większego wszystko czytał. Aktualnie pod swój telewizor mam podpiętego boxa MINIX przez którego lecą sobie filmy z dysku. bardzo tutaj myślałem o LG C9 albo CX.

Chcę kupić obydwa telewizory jednocześnie w jednym miejscu, widziałem też promocje w RTV euro na ciekawy rabat przy wydaniu tych 13tyś zł.

Bardzo bym prosił o porady :) Wszystkich wysłucham i chętnie przedyskutuje wszystkie możliwości :)

PS. D8000 kupiony za poradami tutaj na forum i dawał dzielnie radę :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO Twoich potrzeb brałbym zdecydowanie Oled TV .
Masz oledy w programie gdzie sam wybierasz ceny i wówczas kasy wystarczy. Podaj maila to CI wyślę program.
- Philips 55 Oled 804
- LG 55E9
- Philips 55Oled 754
- Toshiba Oled 55X98
- LG 55CX

LCD
- Philips 65pus9345 w programie
- TCL 65X10 Mini led , plus w programie Cash Back 1200 zł .
- Sony 65XH9505

Dla niebieskich członków forum masz jeszcze dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

jasssu

New member
Jednak łatwiej będzie jak podasz jakieś podstawowe swoje oczekiwania czy warunki. Oled 804 to bardzo dobry TV, ale jednak zawsze dobrze poznać odpowiedzi na pytania o smartTV.
 
Do góry