Dwa moduły CI+ UPC w jednym TV

ssajki

New member
Siema,

A więc w jednym z wątków na forum pojawiła się koncenpcja podłączania do TV dwóch modułów CI+ co miałoby rozwiązać problemy z jednoczesnym nagrywanie a także oglądaniem kanałów kodowanych oraz oglądaniem kanałów kodowanych na obu urządzeniach.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Panasonica TX L55ET60 z możliwością podłączenia dwóch modułów CI+ z UPC. System TV widzi moduły ale ma proble z konfiguracją SLOT 2. W opcjach jest coś takiego jak wybór szczeliny ale niestety przełączanie na dugą szczeliną niczego nie daje.

Jest ktoś kto mógłby pomóc?:hmm:

Pzdr,
K
 

ssajki

New member
Ok. dziś otrzymałem dysk i sprawa została rozwiązana. Wszystko działa jak należy przynajmniej jeśli chodzi o moje oczekiwania, konkretnie:

Przy dwóch modułach CI+ od UPC ale pewnie i od pozostałych operatorów:
- jest możliwość nagrywania i jednoczesnego odtwarzania zakodowanych kanałów. "Szczelina1" jest wykorzystywana do nagrywania a "szczelina2" do oglądania.
- nie ma możliwości dublowania kanału kodowanego z kodowanym (tu jakoś oprogramowanie nie łapie drugiego "slotu", nawet jak się przełącza w opcjach "szczeliny")
- nie wiem jeszcze czy jest możliwość przerzucenia obrazu z drugiej szczeliny na komputer, tableta czy smartfona bo jeszcze nie rozgryzałem tematu. Obawiam się, że jeśli nie działa dublowanie to tu może też być problem.
 
Do góry