DVD 27 czy 37

toma_ad

New member
Witam.
W końcu zdecydowalem się na KD które spełni moje oczekiwania (również finansowe). Wybór padł na HK AVR 132 + HKTS 11. Początkowo celowalem w Pioneer-a ale po posluchaniu bardziej pasuje mi HK, pomimo ze jest to amplituter budżetowy.
Teraz zastanawiam sie nad wyborem dvd. Chciałbym zeby dvd stanowilo calosc z amplitunerem więc waham się pomiędzy HK DVD 27 i 37.
Mam telewizor Samsung LE32R72 więc chciałem dvd z hdmi i skalerem. Jednak astanawiam sie tylko czy warto jest dołożyć do 37.
Duża bedzie różnica w obrazie pomiędzy 27 + component a 37 + hdmi?
Teraz mam podlaczone dvd sony bez skanowania progresywnego przez euro i obraz jest co najwyzej średni wiec zależy mi na znacznym jego poprawienu.

Dzieki za odpowiedzi
Pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o szczegóły techniczne pytaj blackninja - uczestniczy w szkoleniach Harmana.
Dla mnie warto dopłacić jest do DVD 37.Jeśli masz dobry sygnał - to złacze pokazuje po co jest powołane :D
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Napisz za ile znalazłeś poszczególne elementy twojego kina, spróbujemy zaproponować taką ofertę w której DVD37 będzie smacznym kąskiem i nie będziesz musiał wybierać :)
 

toma_ad

New member
blackninja napisał:
Napisz za ile znalazłeś poszczególne elementy twojego kina, spróbujemy zaproponować taką ofertę w której DVD37 będzie smacznym kąskiem i nie będziesz musiał wybierać :)
W sklepie zaproponowali mi takie ceny:
H/K AVR-132 - 1199 zł
H/K DVD 37 - 1199 zł
H/K DVD 27 - 859 zł
HKTS 11 - 1799 zł

blackninja, czy znaczna jest różnaca w obrazie pomiedzy 27 i 37? Bo jak tak to zdecyduje sie czywiście na 37.

Jeszcze waham sie nad amplitunerem. Rozważam AVR-135 lub AVR-145. Ale słyszałem jak gra z HKTS 11 i dżwięk bardzo mi odpowiada więc nie wiem czy jest sens przepłacać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry