DTS HD MA i DOLBY TRUEHD z amplitunera

Adexx

New member
FIrestorm7.Wszystko ok,tylko cena tego Camridge Audio trochę odstrasza.Ikar1975.Dziwne,testowałem kilka odtwarzaczy bd samsung i lg i nic nie puszczało tych formatów przez usb.Z ciekawości sprawdze model który podałeś.Rozumiem,że bluraya masz podpiętego pod ampli,a tv z ampli przez hdmi arc.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Tak jak mówisz ale tv nie mam podłączonego przez arc bo ampli nie obsługuje.Zreszta nie jestem zwolennikiem oglądania tv na kinie domowym.Pzdr
Ps. Te testowane blu ray-e to wogole nie przepuszczalnych dźwięku w tych formatach czy robił się zwykły DTS,bo jeśli tak to w ustawieniach audio odtwarzacza powinno być ustawione przejście pierwotne ja mam tylko problem z HD resolution ,i muszę wtedy w odtwarzaczu przestawic na multi channel ,wtedy chodzi.
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
FIrestorm7.Wszystko ok,tylko cena tego Camridge Audio trochę odstrasza.Ikar1975.Dziwne,testowałem kilka odtwarzaczy bd samsung i lg i nic nie puszczało tych formatów przez usb.Z ciekawości sprawdze model który podałeś.Rozumiem,że bluraya masz podpiętego pod ampli,a tv z ampli przez hdmi arc.
Zgadza się Kolego. Tyle tylko, że i tak 751BD jak i jego następca 752BD tyle, że ten ma Cinavię, nie są już produkowane. Praktycznie rynek wtórny. Ja za 751BD płaciłem „okazyjnie” za nowy 4 tys zł, przy oficjalnej cenie 5 tys zł. A drogi, bo to sprzęt dość wysokiej klasy, to klony Oppo. Zakup podyktowany był przede wszystkim praktycznie nieograniczonymi możliwościami, o czym pisałem, a o jakości odtwarzania, nie wspomnę.
A co to za sprzęt, warto poczytać
Cambridge Audio Azur 751BD
Odtwarzacze Blu-ray - testy sprzętu
Pozdrawiam.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
No tak jakbym gotówka dysponował to takiego BD bym przytulił, a tak mam romans z LG ;-) choć do tej pory mnie nie zawiódł.Pzdr
 

Adexx

New member
Dzięki Firestorm7 za wyczerpujące info na temat tego Cambridga.Ikar1975.Tak przypuszczałem,że masz zwykły dts bo więcej nie przepuści jak tylko Core sygnału hd i dlatego byłem trochę zdziwiony.Przy oprogramowaniu Potplayera osiągnąłem to co chciałem.Puszczam ściągnięty film z laptopa z dźwiękiem dtshd master audio 7.1 i na ampli wyświetla się właśnie ikona dts hd ma oraz truehd,przy ustawieniu trybu wyjścia sygnału na pcm oczywiście.Dodam jeszcze,że player odpalił wszystko co mu podałem m.in.DD PLUS,DOLBY EX SURROUND,DTS HD MA,DTS ES MATRIX /DISCRETE,DOLBY TRUEHD.
 
Do góry