Dostępność Samsunga UE40H6400 po jakimś czasie

NikoBellic91

New member
Witam wszystkich, jestem tu nowy, a słyszałem, że ta strona/forum jest największa w Polsce, więc mogę spodziewać się tutaj pomocy w zakresie TV'ków :)

Moje pytanie nie będzie dotyczyć software a ni hardware telewizora zawartego w temacie, ale zacznę od początku ;) No więc, jakiś, jakiś czas temu upatrzyłem sobie jakiś inny telewizor od Samsunga LED. Nie pamiętam dokładnie modelu, ale sobie zapisałem go w zakładkach, na późniejszy zakup. Sprawdzam pewnego dnia i ten telewizor... zniknął o_O Nie było go w żadnym sklepie, był tylko na allegro (Większość używanych), a nie był to stary model. Ok, wypatrzyłem sobie drugiego i też po jakimś czasie zniknął. Mówię sobie "Nie no, tak nie może być!". Po dłuższym czasie, czytając sobie któryś z aktualnych numerów magazynu PSX Extreme, zobaczyłem Samsunga zawartego w temacie, czyli UE40H6400. Parametry jakie ma, a cena tego wszystkiego to jest po prostu kosmos :D I nie ma opcji, muszę mieć ten telewizor do grania na XO i mam takie pytanie. Owy telewizor mógłbym sobie walnąć dopiero na przełomie grudnia/stycznia. Czy do tego czasu, grozi temu TV takie nagłe "zniknięcie" jak poprzednim telewizorom? Bo z tego co widzę, to już jest trudno dostać wersję 48", a 40" się jeszcze trzyma.

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
 

bhn92

New member
Bez reklam
do lutego bedzie raczej na 100% dostepny we wiekszosci sklepow od marca zacznie znikac i pojawiac beda sie nowe modele na rok 2015.
 
Do góry