Dostępność plazmy panasa

swietlik13

New member
Witam
CZy orientuje się ktoś gdzie są dostępne jeszcze plazmy Panasa, interesuje mnie coś z 55 cali.
Znalazłem ze 3 szt ale albo są albo niekompletne albo uszkodzone mechanicznie np rysa na panelu
Aktualnie posiadam G30 42" ale przydało by się coś większego, wiem że trochę późno się obudziłem ale może jeszcze nie za późno.:)
 

pierwszyy

Member
dzisiaj zakończona aukcja - panas 42gt60, używany, jakieś zarysowania obudowy, brak gwarancji i poszedł w licytacji za 2650 zł :shock:


Telewizor Panasonic 42 TX-P42GT60E 3D (2014/1776) (4914950069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

UWAGA! dokładnie ten sam tv wrócił na licytacje... identyczna aukcja, zdjęcia, nr sprzedaży 2014/1776



Telewizor Panasonic 42 TX-P42GT60E 3D (2014/1776) (5034286840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


zapewne posiada jakieś wady ukryte...
 

pierwszyy

Member
stąd moje zdziwienie :shock: we wcześniejszym poście, że tv "sprzedał się" za 2650 zł...

ale to jeszcze nic - aukcja z kartą graficzną gf gt210 (idealna do htpc)

Gigabyte GeForce GT 210 SL Low Profile 1GB DDR3 (4973573075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

karta sprzedawana jako uszkodzona (wg opisu), wygięta (niby na zdj. tylko śledź wygięty), oczywiście gwary brak, brak nawet info o czy "po podłączeniu do prądu uruchamia się" :krol:

miałem potrzebę kupna takiej karty i chęć zaryzykować max 50zł w tym kw (znając cenę nowej) i zadałem pytanie czy karta sprawna, czy wyświetla obraz i dostałem odpowiedź cytuję:

"Zgodnie z informacją umieszczoną na aukcji, produkt posiada zabrudzenia oraz zarysowania. Karta jest wygięta.

Ponieważ jest to produkt znajdujący się na aukcji wyprzedażowej nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że produkt działa prawidłowo, ani uzyskać bardziej szczegółowych informacji dotyczących produktu."


Po takiej odpowiedzi olałem sprawę... i jakież było moje zdziwienie, gdy karta została wylicytowana za ~równowartość nowej, z gwarancją :shock::shock::shock:

Gt210 Podzespoły komputerowe najtańsze - Ceneo.pl

o co chodzi?? ludzie chyba licytują żeby licytować :niewiem:
 
Ostatnia edycja:

arturos1970

New member
Bez reklam
Jakies 2tygodnie temu 50calowy-vt50 widzialem w media expert w Jastrzebiu Zdroju,za 2700zl,z ciekawosci zapytalem o szczegoly,dowiedzialem sie ze to tylko 1szt.
 

laminat

New member
Też się przyłącze do pytania. Kilka dni temu stłukłem P50ST50 (nie włącza się) i świat mi się zawalił. Boje się LCD i wole kupić używanego Panasonica niż nowe LCD ~4 tys zł. Powystawowe też wchodzą w grę.
 

hawaii

New member
zostaw info u nas na giełdzie że kupisz może się coś trafi.

Ostatnio była na giełdzie na forum 50st60 na gwarancji po 3k, ktoś 400km po nią śmigał :D
 
Do góry