Dodawanie obrazów między tekstem

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czy ktoś może łopatologicznie wytłumaczyć, krok po kroku jak wklejać fotki z dysku między tekst?
Chodzi o to by był tekst-obraz1-tekst-obraz2-tekst, itd.
Wiem, że w "zaawanasowanej edycji" jest ikonka która pozwala to zrobić, ale gdy ją klikam, prosi o adres url, czyli http:// Fotki z sieci w ten sposób działają, a z dysku jak to zrobić?
Gdy używamy dodawania załączników zawsze układają się na dole, pod całym tekstem, a nie o to chodzi.
Z góry dzięki.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na szybko - w Firefox dodać załączniki, zatwierdzić. Następnie kliknąć edycję i przeciągnąć myszką z dołu do góry zdjęcie podczas edycji.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sprawdzam :)
12539d1444156199-dodawanie-obrazow-miedzy-tekstem-image001.jpg

tekst 1
12540d1444156206-dodawanie-obrazow-miedzy-tekstem-image002.jpg

tekst 2

OK, działa, ale zostają kopie załaczników na dole. Trzeba je na końcu usunąć.
DZIĘKI!!! :)
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Cosik mnie się zdaje Krzysiu nas za chwilkę uroczy nowymi fotkami, już się nie mogę doczekać. ...:) ps. Szczękę juz sobie położylem delikatnie na podłodze aby po zobaczeniu pierwszej fotki niebo głośnego chuku jak będzie opadala. ...:)
Ja korzystam, ze strony internetowej gdzie wrzucam fotki a następnie kopiuje linka do postu a on jest widoczny jako zdjęcie. .:)

Ja korzystałem z tej stronki:
http://postimage.org/
Wybierasz fotkę-rozdzielczość np.1024/768,zaznaczasz bez ograniczeń i dalej,
następnie kopiujesz i wklejasz link z ramki gdzie jest napis: hotlink dla forum (1) do swojego tematu i gotowe. Tekst wpisujesz pomiędzy linkami, które wklejasz z fotkami.. ;-)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na Firefoxie działa, a przynajmniej wczoraj było jeszcze widoczne.
Nic, widzę, że zostaje znów korzystanie z zewnętrznych stron, tak jak kiedyś :( :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A gdzie tekst pod obrazkiem? Jakim sposobem, hostem zewnętrznym czy Firefoxem? Jak zewnętrznym to działo zawsze. Gorzej jak masz więcej obrazków. Miałem nadzieję, że będzie to jakoś usprawnione na forum, ale cóż...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeciągasz fotkę z folderu na stronę postimage i z głowy, reszta tak jak Bipo pisał. Parę minut i lekko kilkanaście fotek ogarniesz ;)
 
Do góry