Doceniłem obraz z N dzis bo wczesniej nie miałem porównania

michalmichalmic

New member
To jest opinia uzytkownika wiec nie bede sie wdawal w polemiki z zadnymi fanbojami platform i odpisywal.

Doceniłem obraz z N dzis bo wczesniej nie miałem porównania. Mam N od dwóch lat i nie bardzo miałem wczesniej porównanie z innymi platformami. Od wczoraj mam Multipakiet HD z cyfry i zaskoczyła mnie jakosc obrazu negatywnie wszystkich kanałow nawet canal plus w hd. Oczywiscie ze leci ok. 2 filmy w hd i ok. 2 mecze w hd dziennie ale jakosc ich nie jest moim zdaniem powalajaca tylko po prostu bardzo przecietna a tyle sie naczytałem ze jedyne prawdziwe polski w hd to canal+.

Teraz dopiero doceniłem obraz kanałow z N-ki nawet nfilmyhd juz nie krytykuje bo te ok 2 filmy w hd dziennie w canal+ moze ktos uznac za lepsza jakosc niz nfilmy ale całoktałt dzienny to pozostale filmy w canal+hd sa jakosci w 100proc takie jak obraz divx przeskalowany przez ps3 i to najwyzej. Obraz z canal+sport2 jest skandaliczny i np dzis jest mecz na zywo a za chwile retransmisja w canal+hd w hd ten sam mecz wiec tego tez nie rozumie zupełnie. Jako kanal sd canal+ ujdzie w tłoku ale canal+hd juz nie. Moze oczekiwalem zbyt wiele ale naczytalem sie tyle krytyki w stosunku do N ze teraz jestem w szoku jak marnie wyglada obraz na kanalach canal+ sd a szczegolnie hd poniewaz wszedzie pisza ze maja najlepsza jakosc co własnie sprawdziłem na własnej skorze ze sa po prostu bardzo przecietne. Czasami traktuje sie cos jako takie sobie jak wczesniej myslałem o obrazie z n-ki a dopiero po jakims czasie człowiek zaczyna to doceniac.

Nie jestem fanbojem zadnej platformy i nie chcialbym byc atakowanym przez fanatykow jakiejs platformy a napisałem to jako opinnie uzytkownika zwyklego przecietnego uzytkownika ktory wczesniej nie mial porównania a teraz moze sie wypowiedziec.
 

marbed

New member
Ja jako szary użytkownik potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Miałem wcześniej Cyfrę+ i po przejściu na N doznałem lekkiego szoku. Nie zdawałem sobie sprawy że niektóre kanały mogą być lepiej odbierane w SD niż dotychczas. O HD nie wspomnę bo to co prezentuje Cyfra to lekkie nieporozumienie.
 
Do góry