Dobranie subwoofera do kina domowego

aldik79

New member
Witam posiadam amplituner onkyo 604, głośniki 4+1 Qadral argentum 07. Moje pytanie jest następujace: Czy warto dokupić jakiś subwoofer do tego zestawu, jak tak to jaki polecicie tak do około 2 tyś. Głównie do ogladania filmów, czasami oczywiscie posłuchac jakąś muzykę.Pomieszczenie około 25 m kwadratowych. Jakieś propozycje co do ewentualnego umiejscowienia subwofera. Tak czytając pobieżnie o subwooferach wiele razy jest wspominany rel T5 czy to jest odpowiednie do filmów, mojego metrażu itp? Z góry dziękuje
 

mors111

Active member
Bez reklam
T5 za mały jak do kina na 25m2 , muzę może by wspomógł , ale też szału by nie było na 25m2

jak do kina w większości szukaj suba z otwartym bass reflexem , np JBL ES150/250 , 550 lub nowsze
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie do kina domowego przydałby się sub z większym przetwornikiem. Oprócz tych podanych przez mors111 zerknij na Klipsch RW-10d lub R-110SW, Jbl Studio 260P, Paradigm DSP-3100. W stereo T5 da rade spokojnie, ale w kinie domowym może zabraknąć ciśnienia.
 

djsly

New member
Faktycznie do kina domowego przydałby się sub z większym przetwornikiem. Oprócz tych podanych przez mors111 zerknij na Klipsch RW-10d lub R-110SW, Jbl Studio 260P, Paradigm DSP-3100. W stereo T5 da rade spokojnie, ale w kinie domowym może zabraknąć ciśnienia.
Ja posiadam JBL studio 260p na około 20m2. Mocny wzmacniacz, miękki, niemęczący bas, słucham muzyki house, dance, pop. W kinie domowym łupie potężnie :)
 
Do góry