Dobra mam problem

bialy_1

New member
Widzisz jak to jest, niektórzy piszą, że na PSN nie da się pograć a niektórzy, że da. Niektórzy piszą, że na Live praktycznie lagi nie występują a niektrórzy, że tak.

Przecież w tej kwestii spór będzie zawsze. :)
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Może tylko ja mam problem z graniem przez psn ale jakimś cudem na livie wszystko hula aż miło. Mnie nie chodzi o lagi bo te czasem się zdarzą na jednym i drugim. Mnie chodzi o to, że by pograć na lajvie nie potrzebuję kilku-kilkunastu prób połączenia, tylko jedną. A skoro myślisz że to mój wymysł to pewnie nie czytałeś żadnych postów z przeróżnych forów na temat problemów z graniem np. w fifę. Co chwila ktoś pisze że router itp ale sprawdziłem wszystko, odblokowałem każdy port,przekierowałem i włączyłem dmz - absolutnie nic się nie zmieniło. Albo w danej chwili łączy mnie 3 razy z rzędu za pierwszym podejściem a za chwilę nie mogę się połączyć z kimkolwiek przez 40 prób. To chyba nie wina mojego łącza ani routera skoro na kompie/x360 net chula 24h bez żadnych problemów? Moja diagnoza jest prosta - raz serwery psn/gier chodzą ok a raz wcale. I dlatego właśnie psn jest darmowe i vice versa. Jeśli jesteś z tych którzy wolą mieć g. za darmo zamiast "czegoś" za kasę to "it`s good to you" ale ja wolę wydać parę złych i mieć komfort i spokojną głowę/ A jeśli chodzi o killzone 2 i jego multiplayer to myślę że można być w miarę spokojnym - przy takim produkcie zadbają pewnie i o właściwe działanie serwerów. A łomot w k2 to dostaniesz Ty.
 

Yoite

New member
Dobra ja już się pogubiłem wydaje mi się, że lepiej kupić xboxa tylko teraz co daje ten silver i czy zdrapki dopuki nie zostaną użyte sa ważne czy mogą sie "przeterminować"?
i teraz jakiego kupić xboxa przerobionego czy nie i co wiąże się z kupnem tego a tego. pobieranie gier nie stanowi dla mnie problemu 6mb neo wiec tak samo powinno być z grą. Xbox musiał by mieć kabel do starego wejścia aczkolweik w swoim pokoju nie mam tv hd :D i tak więc żeby miał z 2 pady :D do wydania kwota 950zł :D
 
Do góry