Do Mądrych I życzliwych - Prośba O Fachową Radę

egon

New member
Witam Wszystkich Forumowiczów,
Moi drodzy, o sobie powiem tyle, że mój prywatny rozwój audio - jeśli chodzi o sprzęt - zatrzymał się na radmorze, altusach i technicsie z końcówki 80', potem był i jest lifestylowy "złoty" zestaw Technics z 90'
Szczęśliwy los pozwolił i wprowadzamy się do nowego mieszkania, a przy okazji wygospodarowałem kasę na kino + audio.
ps
proszę o życzliwą radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam 3 bardzo serdeczne prośby, a więc:
1. CO MYSLICIE O ZESTAWIE DO 30 salon+ 20 SQM kuchnia i przedpokoj (za przodami, styl - ladenie i nowoczesnie) nad - 743, 524, 542, kolumny chorus s 5.1 - 716, 705, 700, 700, pioneer pdp 436xde, do rozwazenia zestaw 5.1 ae aegis evo - (zadecyduje ew. akustyka salonu)??????????
2. proszę o opinię posiadaczy podobnego zestawu - ew. znających podobny zestaw - jakimi kablami polaczyc przody? - preferencje muzyczne 0 lounge, acid jazz, jazz, r$b, hipgop, powaga, zadziej rock - jak popije. a kino - nie musi byc bas bardzo tlusty, tymbardziej, ze obok miszka córka kartofla (zamiast alarmu kupie cd i super kable!!!!), wiec pewnie i tak nie bedzie milo. ale w sobote galka glosnosci miedzy 10 a 14! i jazz, i requiem i chanson francaise... jeszcze nigdy nie bylo tak wyksztalconej wladzy!
2. co do zestawu, to juz go lubie i chce, prosze o polecenie kabli - xlo er14, aq type, 8 vdh, klotz?
3. chetnych mieszkajacych w waw zapraszam na wspolnu odsluch i probowanie;
4.prosze o rade. bardzo podoba mi sie szczegolowossc odtwarzanej muzy, nawet ae baaardzo to obcina, ale nie chce ranienia uszu wysokimi...
sluchalem ae, super, cieplo, ale nie slychac najmniejszych dzwiekow i instrumentow, oprocz tego boje sie tylnego bass=rerflexu. prosze o rade i wymiane doswiadcz`en! Kiki, prosze o atrakcyjna oferte na plazme! polece cie dalej! za chwile pewien znajomy >>kierownik bedzie kupowal pioneera 50" lub super projektor,
5. prosze Kogos o przeniesienie watku do audiostereo w moim imieniu, bo ja moge dopiero za 7 dni :(

szacunek dla wszystkich!
seb

ps
tych co moga sprzedac mi to legalnie, po cenie lepszych niz 10500 za zestaw legalnie prosze o kontakt na @ lub tel., za plazme z wieszakiem moge dac 12500 - 13000 gotowka - jeszcze raz dzieki!
seb
 

egon

New member
szkoda, że nikt nie odpowiedział.
tylko Wam powiem, że na brytyjskim forum dostałem 6 zwrotów a na francuskim 11. tym co chociasz czytali dzięki za fatygę, a raczej przepraszam za fatygę. proszę o zamknięcie tematu.

pozdrawiam
egon
 

pmcomp

New member
Nie wiem czy zauważyłeś jak wpadałeś ... to jest forum o HDTV.
Wszystkie inne wątki traktowane są jako poboczne wypełniacze.
Pozdrawiam i zyczę miłego słuchania.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
odpowiedzi przekazałem Ci na priv.
Ponieważ przebywałem za granicą - pełna odpowiedź na forum dziś - poźniej
pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Zagraniczne fora bywają aktywniejsze z prostego powodu: ludzie są zamożniejsi i większa ich ilość ma doświadczenie z takim sprzętem. Na dodatek anglojęzyczne fora skupiają uczestników z całego świata.

ArtS :)
 
Do góry