Denon, Pioneer, Samsung, Sony - ktory ???

darekdz

New member
Witajcie,
przegladam to forum i im wiecej czytam tym mniej wiem:fool:
Wlasnie pozbylem sie Ampli Denona 3806 oraz DVD 3910. Poniewaz mam zamiar rozdzielic stereo od kina poszukuje odtwarzacza BD tylko do odczytu BD i DVD. Nie zalezy mi na dekoderach bo beda w procesorze. Sam nie wiem co kupic czy wystarczy prosty Sony 360 lub Samsung 3600 a moze sam transport Denona 2500BT czy wchodzic w Pioneera LX71 lub 08.

Prosze o rady forumowiczow z doswiadczeniem z tymi klockami.

Dodam, ze nie chodzi tu o cene a sens wydania kasy lub nie przy moich potrzebach.

Obraz bedzie wyswietlany przez projektor JVC RS-10 na ekran 113".

pozdrawiam
 

darekdz

New member
Dziekuje za odpowiedz, jak juz pisalem to nie jest kwesia kasy a sensu jej wydania. DVD3910 kupilem 3 lata temu za 5 tys a sprzedalem za 1,4 tys w stanie idealnym jak ze sklepu. Zwyczajnie szkoda mi kasy na lx91 bo ogladam sporadycznie, stereo bedzie niezalezne wiec nie potrzebuje analogowej sekcji audio w BD i nie potrzebuje analogowej sekcji video w BD. Polaczenie tylko po HDMI.

Czym sie rozni LX08 od LX71 poza wygladem?

Z jakiego powodu nie bierzesz pod uwage Denona 2500BT?
 

darekdz

New member
Czy moze mi ktos wyjasnic czym rozni sie lx71 od lx08? ze specyfikacji wynika ze tylko jednym wyjsciem audio coax. Do tego lx08 jest ciezszy a mniejszy.

Czy jest cos godnego uwagi z innego grona niz wskazane?
 

darekdz

New member
Czy ktos mial okazje porownac Pioneera LX71 z Denonem 3800BD?
Ograniczam swoj wybor do tych dwoch modeli. Sercu blizszy mi jest Denon.
Bede wdzieczny za kilka sensownych slow w tym temacie.
 

leotdi

New member

darekdz

New member
dzieki za link... poczytalem...
nie wiem co miales na mysli piszac, ze mi to wiele wyjasni ale jak dla mnie lektura testu tylko potwierdzila wybor denona... moze dla tego, ze zwyczajnie nie lubie i nie podoba mi sie pioneer;) gdyby nie moje uprzedzenie do tej marki pewnie uznalbym, ze nie warto przeplacac za denona. nie znalazlem jednak poza kasa argumentu na nie dla denona...
 
Do góry