DENON DVD-2500BT czy DENON DBP-2010

toyota

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jako że zdaję sobie sprawę z ogromu wiedzy i doswiadczenia posiadanego przez wielu forumowiczów pozwolę sobie poprosić o radę. Chcę kupić odtwarzacz BLU -RAY jak najlepszy w cenie do 2500zł (ceny z ceneo). Na tę chwilę rozważam pomiedzy dwoma denonami dvd-2500bt i dbp-2010. Ktory Wy byscie polecili? A moze wogole jakis inny (jedyne marki jednak ktore mnie interesują to yamaha lub denon). Oczywiscie do odtwarzacza zakupię odpowiedni amplituner, ten jednak na terenie U.S.A ze wzgledu na nizszą cenę (a prad to nie problem).

Jesli to moze w czyms pomoc. Odtwarzacz bedzie wspolpracowal z Panasoniciem TX-P50V10E poprzez kabel Qued Live lub Techlink WIREXS 700202.

Z gory dzieki za odpowiedzi
 

dembol

New member
bd2010 , bo bd2500 to tak jak bys kupil panasonica bd50 yamahy bluraya narazie nie kupuj bo yamaha to nie yamaha tylko rowniez panasonic ale obiecali ze nastepne po modelu 1065 i 1900 to juz bedzie ich wlasna konstrukcja

teraz tak co do pradu to nie radzilbym jak ty sobie wyobrazasz ich 110 a nasze 230? myslisz ze podlaczysz stabilizator i bedzie dzialac? bo bedzie ale jak długo :) tam masz sporo procesorow i mnostwo zaawansowanej elektroniki amplitunery nowe to nei stare analogowe wzmacniacze
a taka elektronika jak siedzi w nowych ampli bardzo nie lubi skokow napiecia ani jakich kolwiek odchyłek ! od znormalizowanego ! takze twoj wybor nie radzil bym osobiscie ! niema sensu łaszczyc sie na 1000 zl bo tam taniej owszem taniej ale pozniej problemy w europie
 

dembol

New member
a apropo bluray to najlepszy wybor na dzisiaj do ceny nawet 3 tys to pioneer 51fd ! ktory kosztuje 1600 zl
i niema narazie playera ktory go bije w tej cenie za wykonanie ,budowe i mozliwosci ! ale jak pisalem wczesniej twoj wybor
ja tylko podpowiedzialem tobie pare rzeczy ktore są realne
 

toyota

New member
a tak zapytam, skad wiesz ze yamaha to panas w srodku?? - w takim razie uwazasz ze np zamiast s1900 lepiej kupic 1200zl tanszego panasonica bd80?


a co do pioneera? nie lepiej zamiast 51fd wziac lx52??
 
Ostatnia edycja:

dembol

New member
toyota zapytales sie ludziom na forum jak ty to twierdzisz z duzym obyciem ze sprzetem wiec ci odpowiedzialem jak nie pasuje kupuj co chcesz:)))

jak skad wiem? bo siedze w tym :) od lat i sie tym interesuje i mialem wiele klocków tak ,lepiej kupic panasa bd50 za 900zl anizeli yamahe 1900 za 3 bo puki co to to samo i tak jest z wieloma klockami

lx52 w stosunku do 51fd to profile 2 reszta totalnie w dól kiepsciutkie zasilanie i brak ukladow dekodowania HD na pokladzie czyli kompletnie rozbebeszony sprzet

dam ci dobra rade tak na przykladzie samochodów w 90% wszystko co nowe i nowsze to śmieć :)

wole 15 letniego mercedesa anizeli rocznego opla
 
Do góry