Denon D-F107 v/s TEAC DR-H300 + Tannoy revolution DC4

Besimha

New member
Aloooooooooha!

Od dni kilku czytam dzielnie różniste wątki utrzymując przy tym inteligentny wyraz twarzy. Postanowiłam się zarejestrować, by zadać kilka pytań licząc na użytkowników nie pozbawionych pewnych inklinacji pedagogicznych, obdarzonych niewyczerpanymi pokładami cierpliwości i wrodzoną dobrocią serca. Może istnieje tu, na forum, dostępny słowniczek skrótów myślowych dla opieszałych?:?

A teraz do rzeczy...

Postanowiłam się właśnie unowocześnić i wymienić swoje stareńkie onkyo (circa about 16-letnie - miniwieżę zresztą) na coś współczesnego, z usb, takie 2 in 1, CD + DVD, nie za duże, max satysfakcji w umiarkowanej cenie. Mój dylemat to: denon D-F107 w komplecie z monitorami vs TEAC DR-H300 + TANNOY revolution DC 4. Muzyka preferowana to modern jazz, muzyka filmowa, etniczne klimaty, stary dobry rock, muzyka latynoska, klasyczna, różne wynalazki, czarne głosy i ballady i inne takie tam... Pokoik mam spory, 24 m. kw. Nie słucham głośnej muzy, ale nie chcę niczego zgubić. Chętnie usłyszę opinie o wymienionych sprzętach, zarówno te pozytywne, jak i jakieś zasadzki znane jedynie użytkownikom (np, że teac nie wyświetla napisów przy odtwarzaniu filmów - coś pokręciłam?) Sorry, że tak chaotycznie...

........a może w ogóle jakaś inna propozycja......plsssssss:oops:
 
Ostatnia edycja:
Do góry