DENON czy BOSE

baba

Member
Mam dylemat nad wyborem kina domowego.Chodzi o jakosc a nie o kase.Co fachowcy by doradzili- DENON S-301,Bose 3-2-1GSX ,czy Sony X 1 V.? A może są inne tego typu zestawy kina domowego ?
 

baba

Member
Wiem ze prawdziwe kino to 5.1 ale ja wybralem i moge tylko na przednie glosniki , więc 3.2.1. i dlatego moje stąd pytanie do tych modeli które znalazłem w internecie.
 

remal

New member
Wg mnie Sony zawsze jest dobre na papierze, dlatego bym odpuścił - z jakością dźwięku jest różnie. Największe doświadczenie w takich kompaktowych zestawach ma na pewno Bose. Denon będzie na pewno najneutralniejszy jeśli chodzi o słuchanie muzyki, ale na filmach też zabrzmi dobrze. Osobiście posiadam Denona dlatego, że jest najbardziej dla mnie uniwersalny. Dobrze brzmią zarówno filmy jak i muzyka stereo.

Ale jak zwykle najlepiej wybierz się do sklepu gdzie będziesz mógł posłuchać obydwu zestawów i porównać na swoich ulubionych płytach audio i dvd, i sam dokonaj wyboru :)

baba napisał:
Mam dylemat nad wyborem kina domowego.Chodzi o jakosc a nie o kase.Co fachowcy by doradzili- DENON S-301,Bose 3-2-1GSX ,czy Sony X 1 V.? A może są inne tego typu zestawy kina domowego ?
 

olpp

New member
Porównanie

baba napisał:
Mam dylemat nad wyborem kina domowego.Chodzi o jakosc a nie o kase.Co fachowcy by doradzili- DENON S-301,Bose 3-2-1GSX ,czy Sony X 1 V.? A może są inne tego typu zestawy kina domowego ?
=====================================

Niestety szczegółowa analiza możliwości i odsłuch są niezbędne. Po tym wszystko będziesz wiedział. Jeśli jesteś z Wawy, to w Galerii Mokotów na 1. piętrze masz w odległości ok. 50 m salon firmowy Bose oraz dealera Denona. Ja wybrałbym Denona ze względu na znacznie bardziej zaawansowane rozwiązania, np. HDMI i upscaler. W przeciwieństwie do Ciebie wziąłbym pod uwagę także kasę - Bose jest droższy od Denona o ok. 1000 EUR, co nie ma przełożenia na wartość dodaną w jakości i możliwościach. Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru.
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Tylko Bose nie każdemu sprzedawcy daje swoje produkty do sprzedaży.
Poszczególni sprzedawcy produktów Bose są dzieleni na kategorie i nie każdy może wszystko sprzedawać... A sklep Locoloco z Olsztyna jak widzę nie ma autoryzacji na sprzedaż produktów firmy Bose...Może stąd ta opinia o przerostu formy nad treścią?
Ja zawsze kiedy spotykałem się z Bose wynosiłem bardzo pozytywne odczucia, w końcu je zamówiłem - Acoustimass 10 + Denon AVR-X4000, do drugiego pomieszczenia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry