Denon AVR-2113 w małym pokoju

misiu1983

New member
Witam!

Po przeczytaniu wielu postów na tym forum postanowiłem, że kupię sobie amplituner Denon AVR-2113. Problem mam jednak z wyborem kolumn do niego gdyż pokój jest bardzo mały.
Wymiary 3,5m na 2,5m. Na dłuższej ścianie stoi na środku komoda z tv a po przeciwnej stronie sofa. Zastanawiałem się nad kupnem kolumn Quadral Quintas 5000, ale stwierdziłem, że lepiej
by było kupić lepszej klasy kolumny frontowe a resztę kolumn w późniejszym terminie Póki co braki mogę uzupełnić satelitkami od logitecha Z-5500. Na kolumny frontowe nie chcę wydać więcej niż 2tyś zł i żeby były łatwo dostępne w sklepach bo chciał bym je wziąć na raty.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa czy do takiego małego pokoju warto brać kolumny podłogowe, czy może lepiej jakieś podstawkowe typu monitory audio mr2.
Chcę porostu żeby to ładnie czysto grało musi być ładne cykcyk i miękkie buum

Zestaw będzie podłączony do komputera z kartą dźwiękową Asus xonar d2x analogowo do muzyki w trybie stereo i cyfrowo do filmów i gier. Wykorzystanie sprzętu 50% reszta filmy i gry. Gatunek muzyki jakiej słucham to głównie trance, ale lubię posłuchać wszystkiego co mi wpadnie w ucho.

Suba zamierzam kupić gdzieś za 3 miesiące

Proszę was o pomoc w wyborze kolumn i z góry dziękuję.
 

misiu1983

New member
Grają świetnie w małym pokoju, wcale nie wydają mi się za duże, a wolałem wziąć większe bo sprzęt z czasem będzie stał w pokoju 25m kwadratowych.
Mam jeszcze jedno pytanie od tych szpilek na których stawia się kolumnę nie zrobią się dziury w panelach, czy to się stawia na tych okrągłych podkładkach?
 
Ostatnia edycja:
Do góry